Vtipálek Jágr: Za čtyři zápasy 45 gólů? Někdo zvětšil branky | iSport.cz
19. dubna 2012 • 10:09

Vtipálek Jágr: Za čtyři zápasy 45 gólů? Někdo zvětšil branky

Autor: iSport.cz, ČTK
Vstoupit do diskuse
1
Jágr ví, že zápas číslo čtyři se nepovedl.
TOP VIDEA
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Penalta Sparty? Faul ano, VAR ne. A nepřesný sudí v Edenu
Plzeň se v Ondráškovi trefila, říká redaktor Sportu. Sedne i do kabiny
VŠECHNA VIDEA ZDE

Další divokou gólovou přestřelku mezi hokejisty Philadelphie a Pittsburghu v prvním kole play off NHL vyhráli hostující Penguins 10:3. Fanoušci si dělají legraci, že gólmanům Fleurymu a Bryzgalovovi by do brány propadl i nafukovací plážový míč. "Pokazilo se snad úplně všechno," řekl Jágr.Co řekl o:

...výsledcích zápasů s Pittsburghem? To jsou tyhlety zápasy, kde padá hrozně moc gólů. Hrozně moc gólů z přesilovek, na obou stranách. Ať jsme to my, nebo oni. My bychom se teď ale měli více soustředit na obranu," řekl zkušený útočník.

...pětačtyřiceti gólech, co v sérii už padly? "Asi někdo zvětšil branky, měli by je přeměřit," smál se Jágr.

...předchozím drsném zápase? "Šéf soutěžě Gary Bettman řekl, že prý to je spíš takový cirkus než hokej, že nechtějí, aby se tady v tom pokračovalo a že rozhodčí budou pískat každý faul," poznamenal český útočník.

...hladině sebevědomí do dalšího zápasu? "Musíme věřit sami sobě, nikdo to za nás neuhraje. Teď zjistíme jak dobrý a silný jsme tým."

...Bryzgalovovi? "Nemůžeme ho vinit, nebyla to jen jeho chyba, pouštěli jsme je do dobrých pozic, nechali je hodně střílet. Skoro to vypadalo jako když se nesoustředíme na obranu."

...šancích Penguins? "Jsou velice dobří, bylo nám jasné, že se jen tak nevzdají, před pár lety přece taky vyhráli pohár."

 

Vstoupit do diskuse
1
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud