ONLINE: Podpisy, spekulace, přestupy. Všechny novinky z NHL

Vše, co potřebujete vědět o dění na přestupovém poli v NHL. Transfery, jednání, spekulace, žhavé novinky. To vše sledujeme ONLINE.
V průběhu sezony není na přestupovém poli taková divočina jako v létě, i tak je ale stále co sledovat. Koho zajímají nejnovější trejdy, podpisy smluv či přestupy a spekulace, určitě by si neměl nechat ujít ONLINE na iSport.cz.
Zprávy ze dne 23. července 2025
Finský útočník Kaapo Kakko podepsal v NHL tříletou smlouvu s týmem Seattle Kraken, která má zajišťuje celkový příjem 13,575 milionu dolarů (téměř 286 milionů korun). Čtyřiadvacetiletý hráč si tak ročně přijde na 4,525 milionu dolarů (95 milionů korun).
Zprávy ze dne 6. července 2025
Tye Kartye bude pokračovat v Seattlu. S vedením Kraken se domluvil na dvouletém kontraktu za 1,25 mil. dolarů ročně.
Zprávy ze dne 3. července 2025
Steve Yzerman prohlásil, že by do Detroitu rád získal pravorukého obránce do prvního či druhého páru.
Zprávy ze dne 2. července 2025
Golden Knights prodloužili kontrakt s Kaedanem Korczakem na další 4 roky. Kontrakt začne platit od léta 2026 a Korczak bude v platovém stropu zabírat 3,25 mil. dolarů.
Detroit oznámil podpis smlouvy s Masonem Appletonem. S bývalým útočníkem Jets se dohodl na dvouleté spolupráci za 2,9 mil. dolarů ročně.
Detroit prodloužil kontrakt s Elmerem Söderblomem na 2 roky za 1,125 mil. dolarů ročně.
Mitchell Marner byl právě oficiálně představen jako nová posila Golden Knights.
Alexe Pietrangela trápí zdravotní problémy a je jisté, že vynechá příští sezonu. Kelly McCrimmon, generální manažer Golden Knights, se dokonce obává, že Pietrangela na ledě už nikdy neuvidíme. Umístěním Pietrangela na listinu dlouhodobě zraněných hráčů ušetří Vegas v platovém stropu 8,8 mil. USD.
Kelly McCrimmon, GM Vegas, prozradil, že trejd s Torontem inicioval z toho důvodu, aby Mitchell Marner měl kontrakt na 8 let. Kdyby to totiž nevyšlo, Marner by jako volný hráč mohl podepsat pouze na 7 let, tudíž jeho 'cap hit' by pak byl téměř o 2 miliony vyšší než současný.
Zprávy ze dne 1. července 2025
Jaycob Megna podepsal dvouletou smlouvu s Vegas za 800 tisíc dolarů ročně. Kontrakt je jednocestný.
Brankář Matt Murray podepsal na 1 rok za 1 mil. dolarů se Seattlem.
James van Riemsdyk bude v platovém stropu Red Wings zabírat 1 milion dolarů. Další peníze si může vydělat na základě výkonnostních bonusů.
Detroit si měl plácnout s Jamesem van Riemsdykem. Čekáme na další informace.
S Red Wings na jeden rok podepsal také Jacob Bernard-Docker, který neobdržel kvalifikační nabídku od Sabres. V platovém stropu Detroitu bude zabírat 875 tisíc dolarů.
Detroit podepsal Iana Mitchella na jeden rok za 775 tisíc dolarů.
Dylan Coghlan podepsal na 1 rok za 775 tisíc dolarů s Golden Knights.
Ryan Lindgren se stal novým hráčem Seattlu. Kraken s ním podepsal kontrakt na 4 roky za 4,5 mil. dolarů ročně.
Patrick Kane zůstává v Detroitu. S vedením Red Wings se totiž domluvil na nové jednoleté smlouvě za 3 miliony dolarů. Na základě výkonnostních bonusů si může vydělat další milion dolarů.
Zprávy ze dne 30. června 2025
Detroit prodloužil kontrakt s Albertem Johanssonem a Jonatanem Berggrenem. S prvně jmenovaným podepsal smlouvu na další 2 sezony za 1,125 mil. dolarů ročně. Útočník Berggren prodloužil na jednu sezonu za 1,825 mil. USD.
Nashville získal Nicolase Haguea z Vegas. Obě strany se následně ihned dohodly na čtyřletém kontraktu za 5,5 milionu dolarů ročně. Golden Knights naopak získali zadáka Jeremyho Lauzona a útočníka Coltona Sissonse. Prvně jmenovaný v platovém stropu zabírá rovné 2 miliony dolarů, Sissons pak 2,857 milionu. Oba hráči mají kontrakt do léta 2026.
Zprávy ze dne 29. června 2025
Vykoupeni ze smlouvy nebyli jen TJ Brodie a Marc-Édouard Vlasic. Dnes Seattle a Tampa Bay totiž oznámili, že ze smlouvy vyplatí i Joe Velena, respektive Conora Shearyho.
V online přenosu draftu NHL jsme informovali o tom, že je na spadnutí výměna mezi Torontem a Vegas. Mitchell Marner by se i s podepsanou smlouvou měl stěhovat ke Golden Knights, zatímco opačným směrem putovat Nicolas Roy. Jinak by Maple Leafs v úterý mohli ztratit Marnera bez náhrady.
Oba týmy na trejdu stále pracují. A vzhledem k tomu, že součástí toho je i právě Marnerův podpis nového kontraktu, je to složitější proces než obvykle. Neočekává se, že by všechno mělo být dořešeno ještě během soboty (místního času). Jako pravděpodobnější cílovka se jeví neděle, případně pondělí.
Zprávy ze dne 26. června 2025
Kanadský útočník Reilly Smith prodloužil smlouvu s Las Vegas, s nimiž prožil začátky klubu v NHL i zisk Stanley Cupu v roce 2023. Podle oznámení zástupců Golden Knights se čtyřiatřicetiletý křídelní hráč upsal na jeden rok za 2 miliony dolarů.
Zprávy ze dne 11. června 2025
Brankář Michal Postava míří z týmu extraligového mistra Brna do NHL. Třiadvacetiletý hráč, jenž patřil na jaře k hlavním strůjcům úspěšného tažení Komety za titulem, uzavřel dvouletou nováčkovskou smlouvu s Detroitem, kde působí i zkušený gólman Petr Mrázek. Red Wings o podpisu informovali na klubovém webu. Více čtěte ZDE>>>
Zprávy ze dne 30. května 2025
Famózní zákroky Michala Postavy v brněnské Kometě zaujaly i kluby v zámoří. Podle informací iSportu by mohl zamířit do Detroitu. Ve hře jsou ale i další adresy. Více čtěte ZDE>>>

Novým hlavním koučem Seattlu byl jmenován Lane Lambert. Šedesátiletý bývalý útočník, který v této sezoně působil v roli asistenta na střídačce Toronta, nahradí Dana Bylsmu, jenž byl 19. dubna po nepovedené základní části odvolán.

Zprávy ze dne 18. května 2025
Švédský obránce Robert Hägg se se vrací z NHL do Švédska. Podle listu Aftonbladet má 30letý podepsat jednoletou smlouvu s Brynäs v elitní SHL. Za deset sezon sehrál v NHL 345 utkání za šest různých klubů: Philadelphii, Floridu, Buffalo, Detroit, Anaheim a Vegas, za které v posledním ročníku nastoupil jen dvakrát.
Zprávy ze dne 22. dubna 2025
U hokejistů Seattlu skončil po jediné sezoně NHL trenér Dan Bylsma, pod jehož vedením měl tým daleko k postupu do play off. O jeho propuštění informoval generální manažer klubu Ron Francis, jméno nového kouče zatím nezveřejnil.
Zprávy ze dne 21. března 2025
Nejproduktivnější hráč uplynulé základní části extraligy v Česku nezůstane. Byť měl lotyšský útočník Eduards Tralmaks po sezoně původně vyměnit Kladno za Karlovy Vary, nestane se tak. Vrací se do zámoří bojovat o šanci v NHL! Na ročním dvoucestném kontraktu se osmadvacetiletý rodák z Rigy dohodl s Detroitem. Prosadit se v nejlepší hokejové soutěži světa se pokoušel ještě před angažmá u Rytířů, když oblékal dres farmy Bostonu z Providence.
Zprávy ze dne 14. března 2025
Vegas si na dalších 6 sezon pojistil brankářskou jedničku. S Adinem Hillem podepsal prodloužení kontraktu do léta 2031 za 6,25 milionu dolarů ročně. Hill byl jedničkou Golden Knights i na jaře 2023, kdy Vegas získal Stanley Cup.
Zprávy ze dne 7. března 2025
Další výměna oficiálně potvrzena. New Jersey Devils za Daniela Spronga ze Seattlu obětovali výběr v 7. kole draftu 2026.
Od Detroitu už dnes další transakce nečekejte. S trejdy skončil pro dnešní den.
Golden Knights jsou údajně blízko k zisku Brada Marchanda z Bostonu.
Podobným scénářem minulý rok začal Vegas oznamovat zisk Tomáše Hertla. Kdo to bude letos?
Petr Mrázek se stěhuje! Chicago ho vyměnilo společně s Craigem Smithem do Detroitu! Mrázek se vrací tam, kde začal svoji kariéru v NHL. Blackhawks na oplátku získali Joe Velena.
Victor Olofsson chybí na tréninku Golden Knights. Že by byl vytrejdován?
Neočekávejte žádné spekulace okolo Detroitu. Od doby, kdy se stal Steve Yzerman generálním manažerem, žádné zprávy se nedostávají na veřejnost. Nikdo nic netušil, když Red Wings vytrejdovali Anthonyho Manthu či Filipa Hronka.
Penguins jsou ochotni vytrejdovat kohokoliv za správnou nabídku. Vegas má údajně zájem o Erika Karlssona. Golden Knights umí přivést velké jméno. Minulý rok zničehonic například získali Tomáše Hertla. Překvapí Vegas i dnes?
Vegas Golden Knights se zajímají o Brada Marchanda z Bostonu.
Zprávy ze dne 6. března 2025
O Brandona Taneva ze Seattlu, který dnes v noci nebude hrát kvůli možné výměně, mají zájem Toronto nebo Winnipeg.
Podle očekávání byl vytrejdován Reilly Smith. Vrací se zpátky do Vegas, se kterým v roce 2023 vyhrál Stanley Cup. Rangers na oplátku získali prospekta Brendana Brissona a výběr ve 3. kole draftu 2025.
Jak jsme avizovali, Brandon Tanev je blízko výměny. Dnes nenastoupí do utkání proti Predators, neboť Kraken nechce riskovat jeho případné zranění před pátečním deadlinem.
Seattle dnes z farmy nahoru povolal útočníka Tye Kartyeho a zadáka Cale Fleuryho. To by mohlo naznačovat, že se blíží odchod dalších hráčů. Jedním z nich bude pravděpodobně Brandon Tanev.
Zprávy ze dne 5. března 2025
Bjorkstrand a Gourde by neměli být jediní, kteří opustí Seattle před uzávěrkou přestupů. Zájem v lize je i o Brandona Taneva, kterému na konci sezony vyprší smlouva.
Součástí výměny je i Detroit. Seattle si ponechal 50 % platu Gourdea, a stejně tak učinil i Detroit. To znamená, že Gourde bude v platovém stropu Tampa Bay zabírat 1,292 milionu dolarů do konce sezony. Red Wings za to obdrželi výběr v draftu. Čekáme na další detaily.
Poměrně velký přestup se snaží zosnovat Seattle, k mání má být dvojice útočníků Oliver Bjorkstrand a Yanni Gourde, což by znamenalo i velice zajímavou protihodnotu. Výměnným partnerem by v tomto případě měla být Tampa Bay.
Do sestavy Seattlu se v nočním utkání proti Minnesotě vrátil útočník Yanni Gourde. O 33letého forvarda, kterému na konci sezony vyprší kontrakt, je v lize zájem.
Zprávy ze dne 4. března 2025
Několik týmů projevuje zájem o Brandona Taneva ze Seattlu. Kanadskému útočníkovi na konci sezony vyprší kontrakt za 3,5 milionu dolarů. Kraken je ochoten si 50 % z hráčova platu ponechat, aby za rodáka z Toronta získal co nejlepší protihodnotu.
Vegas Golden Knights jsou údajně jedním ze zájemců o Reillyho Smitha z New York Rangers. Ten vynechal poslední dva zápasy Blueshirts, klub nechtěl riskovat jeho zranění. Smith v roce 2023 právě s Vegas vyhrál Stanley Cup.
Toronto se údajně zajímalo o Adama Larssona ze Seattlu. Kraken se však jasně vyjádřil, že švédského obránce nevymění. To už ale neplatí o Jamie Oleksiakovi, kterému končí smlouva v létě 2026. Seattle je ochoten ho vytrejdovat.
Zprávy ze dne 25. února 2025
Detroit dostal před blížící se uzávěrkou přestupů zajímavou finanční injekci, vykoupenou absencí v sestavě. Po operaci prsní šlachy bude do konce sezony chybět útočník Andrew Copp, který u Red Wings bere 5,625 milionu dolarů ročně. Právě tuto částku teď může vedení využít k dalším nákupům. Copp měl v aktuálním ročníku 23 bodů (10+13) v 56 zápasech, na několik měsíců se rozloučil jubilejním 700. startem v NHL, když před třemi dny naskočil proti Minnesotě.
Zprávy ze dne 12. února 2025
Na trhu se údajně objevilo zajímavé jméno. K dispozici na trejd má být útočník Jared McCann. Hráč Seattlu zabírá v platovém stropu 5 milionů dolarů a má kontrakt do léta 2027.
Zprávy ze dne 9. února 2025
Vladimir Tarasenko v létě podepsal s Detroitem smlouvu na 2 roky. Vedení Red Wings ovšem s výkony ruského útočníka není spokojeno a zvažuje, že by ho před uzávěrkou přestupů vytrejdovalo. V platovém stropu Tarasenko zabírá 4,75 milionu dolarů.
Zprávy ze dne 31. ledna 2025
Nové angažmá velmi rychle našel Brandon Saad. Po ukončení smlouvy se St. Louis Blues se do konce sezony domluvil na spolupráci s Vegas Golden Knights.
Zprávy ze dne 30. ledna 2025
Zprávy ze dne 29. ledna 2025
Po novém angažmá se může poohlížet i brankář Philipp Grubauer. Na tzv. waiver list ho totiž umístil Seattle Kraken. Německý brankář má smlouvu do léta 2027 a v platovém stropu zabírá 5,9 milionu dolarů. Pokud se nerozhodne sám vypovědět smlouvu jako Brandon Saad, jen stěží si ho pod křídla vezme jiný klub.
Zprávy ze dne 31. prosince 2024
Dvacetiletý hokejový útočník OndřejBecher podepsal tříletou nováčkovskou smlouvu s týmem NHL DetroitRedWings. V zámoří působí od roku 2022.
Zprávy ze dne 26. prosince 2024
Detroit má nového trenéra. Po vyhazovu Dereka Lalondeho se šéfem lavičky Red Wings stává zkušený kouč Todd McLellan. Sedmapadesátiletý Kanaďan, který v roce 2015 na mistrovství světa v Praze dovedl svoji rodnou k zemi ke zlatu, se tak do Detroitu vrací. Nyní už ale jako hlavní trenér. V letech 2005-2008 tam působil v roli asistenta. V minulosti coby šéfem lavičky byl také v San Jose, Edmontonu či v Los Angeles.
Zprávy ze dne 10. října 2024
Hokejový brankář Joey Daccord podepsal s týmem NHL Seattle Kraken nový pětiletý kontrakt na 25 milionů dolarů, který začne platit od příští sezony. Americký gólman si díky němu finančně polepší, nyní mu dobíhá dvouletá smlouva na 1,2 milionu dolarů za rok.
Zprávy ze dne 20. září 2024
Druhý klíčový podpis v týdnu a fanoušci jsou ještě klidnější. Detroit po prodloužení smlouvy se střelcem Lucasem Raymondem dospěl k dohodě i s Moritzem Seiderem. Německý obránce se Red Wings upsal na dalších sedm let, během kterých si ročně přijde na 8,55 milionu dolarů.
Zprávy ze dne 17. září 2024
Fanoušci Detroitu již mohou být o něco klidnější. Švédský útočník Lucas Raymond spojí svoji další budoucnost s Red Wings. Vedení klubu podepsalo s dvaadvacetiletým rodákem z Göteborgu, který v minulém ročníku nastřílel 31 gólů, novou osmiletou smlouvu, díky které si ročně vydělá přes osm milionů dolarů (8 075 000). Nadále se ovšem čeká, kdy se v Hockeytownu domluví také s obráncem Moritzem Seiderem. Německý klenot stále nemá podepsáno na blížící se sezonu.
Zprávy ze dne 6. července 2024
Seattle Kraken na další 2 sezony prodloužil s útočníkem Eeli Tolvanenem. Ten bude v platovém stropu zabírat 3,475 mil. USD.
Zprávy ze dne 4. července 2024
Vegas je údajně dalším zájemcem o Jakuba Vránu.
Golden Knights se dohodli na dvouleté smlouvě s Akirou Schmidem. Toho na konci června získali z New Jersey. Schmid bude v platovém stropu zabírat 875 tisíc dolarů.
Zprávy ze dne 3. července 2024
Vladimir Tarasenko našel nové angažmá! Podepsal s Red Wings na 2 roky za 4,75 milionu dolarů ročně.
Jessica Campbell se stala první ženou v historii NHL, která bude součástí trenérského týmu. Stala se asistentkou trenéra v Seattlu.
Detroit Red Wings podepsali roční spolupráci za 800 tisíc dolarů s útočníkem Tylerem Mottem.
Robert Hägg se domluvil na roční spolupráci za 775 tisíc s Golden Knights.
Seattle Kraken si plácl na 1 rok za 775 tisíc se zadákem Joshem Mahurou.
Zprávy ze dne 2. července 2024
Potvrzeno. Victor Olofsson podepsal s Golden Knights na 1 rok za 1,075 milionu dolarů.
Nového chlebodárce našel Victor Olofsson. Na spolupráci se dohodl s Vegas Golden Knights. Čekáme na detaily smlouvy.
Mladíky Detroitu, včetně Ondřeje Bechera či Jakuba Rychlovského, na development kempu koučuje i legendární Pavel Dacjuk.
Potvrzeno. Dorofejev bude zabírat platový strop o 1,835 milionu, zatímco Korczak o 825 tisíc dolarů.
Golden Knights oznámili prodloužení smluv s Pavlem Dorofejevem a Kaedanem Korczakem na další 2 roky.
Potvrzeno. Vegas podepsal kontrakt s Iljou Samsonovem na 1 rok za 1,8 milionu.
Seattle Kraken podepsal roční kontrakt s Benem Myersem za 775 tisíc USD.
Zprávy ze dne 1. července 2024
Red Wings prodloužili kontrakt na další sezonu s Christianem Fischerem za 1,125 mil. dolarů.
Kolují spekulace, že Ilja Samsonov se upsal na jeden rok Golden Knights.
Brankář Jack Campbell, který byl vykoupen Edmontonem včera ze smlouvy, podepsal na 1 rok s Detroitem za 775 tisíc. Jedná se o dvoucestný kontrakt.
Red Wings mají náhradu za Gostisbeherea. Na 2 roky podepsali Erika Gustafssona. Ten bude v platovém stropu zabírat 2 miliony dolarů.
Vegas na 2 roky podepsal útočníka Tannera Laczynskiho. Ten bude v platovém stropu zabírat 775 tisíc USD.
Chandler Stephenson si v Seattlu ročně přijde na 6,25 mil. dolarů.
Dalšího lukrativního kontraktu se dnes dočkal Chandler Stephenson! Na 7 let podepsal se Seattlem. Čekáme na finanční detaily smlouvy.
Red Wings hlásí posilu do branky. Na 2 roky se jim upsal Cam Talbot. Ten bude v platovém stropu zabírat 2,5 milionů USD.
Detroit podepsal na 1 rok za 775 tisíc USD zadáka Williama Lagessona.
Trh volných hráčů si vyzkouší také Shayne Gostisbehere. Detroit měl zájem o prodloužení smlouvy. Požadavky obou stran byly však odlišné.
Potvrzeno. Brandon Montour našel nového chlebodárce v Seattlu! Obě strany se dohodly na sedmileté spolupráci. Montour si vydělá 50 milionů dolarů.
Musel by se stát zázrak, aby Steven Stamkos pokračoval v Tampa Bay. Kontrakt mu včera vypršel a požadavky obou stran ohledně prodloužení smlouvy byly výrazně odlišné. O zájem však Stamkos nemá nouzi. Buffalo, Carolina, Detroit, Nashville, New Jersey či Vegas by ho rádi uvítali ve svých řadách. Největším favoritem jsou údajně Golden Knights.
Minimálně v příští sezoně bude opět pálit góly za Detroit. Americký útočník Patrick Kane se s vedením Red Wings dohodl na nové roční smlouvě. Ostřílený snajpr si vydělá čtyři miliony dolarů.
Nového kontraktu se dočkal i Aleš Stezka! Dohodl se na ročním prodloužení smlouvy se Seattlem. Kontrakt je dvoucestný.
Zprávy ze dne 3. června 2024
Hokejový útočník Jakub Rychlovský uzavřel jako nedraftovaný volný hráč dvouletý nováčkovský kontrakt v NHL s Detroitem. Informoval o tom oficiální web Red Wings. Dvaadvacetiletý rodák z Vrchlabí se stal v této sezoně v dresu Liberce s 26 góly nejlepším střelcem extraligy a debutoval v české reprezentaci.
Rychlovský si v 51 zápasech základní části připsal 46 bodů a vytvořil si maxima v počtu branek a asistencí, kterých nasbíral 20. V play off v devíti duelech přidal sedm bodů za pět gólů a dvě přihrávky. V české reprezentaci sehrál 10 utkání a zaznamenal devět bodů za tři trefy a šest přihrávek.
Zprávy ze dne 28. května 2024
V Seattlu v úterý představí nového trenéra. Nástupcem Dava Hakstola u nejmladšího klubu NHL se podle zámořských médií stává Dan Bylsma. Třiapadesátiletý kouč naposledy vedl farmu Krakena v Coachella Valley. V roce 2009 dovedl Pittsburgh ke Stanley Cupu. Na hlavní hokejovou scénu se vrací po třech letech.

Zprávy ze dne 29. dubna 2024
Seattle vyhodil kouče Davea Hakstola, prvního trenéra klubu od jeho vstupu do NHL v roce 2021. Pětapadesátiletý Kanaďan doplatil na nevydařenou sezonu, v níž nejmladší tým ligy zaostal za předchozím výsledkem. „Taková rozhodnutí nejsou nikdy jednoduchá, ale cítíme, že to je nutný krok k tomu, abychom pomohli týmu zlepšovat se a rozvíjet. Dave je dobrý kouč a skvělý člověk a přejeme mu jen to nejlepší,“ uvedl generální manažer Seattlu Ron Francis a dodal, že okamžitě začíná s hledáním Hakstolova nástupce.
Zprávy ze dne 12. dubna 2024
Ve městě hazardu si pojistili jednu z opor. Obránce Noah Hanifin podepsal v NHL novou osmiletou smlouvu s Las Vegas. Barvy posledních vítězů Stanley Cupu by měl hájit až do roku 2032. Sedmadvacetiletý Američan by si měl přijít celkem na 58,8 milionu dolarů (přibližně 1,4 miliardy korun), v průměru 7,35 milionu za sezonu. Golden Knights o dohodě informovali na klubovém webu.
Zprávy ze dne 8. března 2024
Seattle naopak pro dnešek už skončil.
Byly oznámeny detaily celé výměny. Vegas získal Tomáše Hertla, přičemž v platovém stropu Golden Knights bude zabírat 6,75 mil. dolarů. Sharks si ve svých rukách totiž ponechali 17 % z jeho platu. Golden Knights také obdrželi výběr ve 3. kole draftu 2025 a výběr ve 3. kole draftu 2027.
San Jose naopak získalo Davida Edströma (kterého Vegas draftoval v 1. kole draftu 2023) a výběr v 1. kole draftu 2025.
Tak tohle je blesk z čistého nebe! Naprostý šok! Vegas Golden Knights získali Tomáše Hertla ze San Jose! A my jen čekáme na další detaily. Momentálně trejd finišuje v kancelářích NHL.