9. ledna 2017 • 18:24

Špatné zprávy pro Winnipeg. Střelec Laine má po hitu otřes mozku

Autor: ČTK, iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Singhateha chce půlka ligy, kdo by mohl nahradit Haraslína? Tekijaški do Prahy?
Rulík poprvé obšírně o případu Zacha: A chce Hertla na MS?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Finský hokejový kanonýr Winnipegu Patrik Laine má po střetu s protihráčem v sobotním utkání NHL proti Buffalu otřes mozku a není jisté, kdy se vrátí na led. Osmnáctiletá vycházející hvězda patří s 21 brankami k nejlepším střelcům aktuálního ročníku zámořské soutěže, spolu s 16 asistencemi nasbíral Laine v dosavadních 42 zápasech 37 bodů."Patty má otřes mozku," potvrdil v neděli kouč Jets Paul Maurice. "Včera byl na vyšetření, další absolvuje dnes. Poté uvidíme, jak bude probíhat rekonvalescence," dodal Maurice, který nepovažoval zákrok na Lainea za nedovolený.

VIDEO: Střet McCaba s Lainem

Dvojku loňského draftu a světového šampiona do 20 let srazil ve třetí třetině obránce Buffala Jake McCabe. Finský mladík po srážce několik minut nehybně ležel na ledě, do šaten mu museli pomoct členové realizačního týmu. Po utkání byl nicméně spatřen, jak nastupuje do klubového autobusu.

"Doufám, že bude brzy fit," poznamenal na adresu nejproduktivnějšího hráče Winnipegu Laineho spoluhráč Drew Stafford. "Nikdy není hezké vidět hráče v takové pozici se spadlou helmou," dodal Stafford.

Patrik Laine odešel do šatny za pomoci ostatních
Patrik Laine odešel do šatny za pomoci ostatních

Vstoupit do diskuse
0
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud