7. června 2018 • 19:40

Washington touží po úspěchu. Páté finále chtělo vidět 70 tisíc fanoušků!

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
FAKTA MS: Německé zmrtvýchvstání, penalty, ruský doping a křepčící Moskva FAKTA MS: Německé zmrtvýchvstání, penalty, ruský doping a křepčící Moskva
Jak se líbí nové dresy hokejistům? Nečas a Rittich jsou nadšení Jak se líbí nové dresy hokejistům? Nečas a Rittich jsou nadšení
VŠECHNA VIDEA ZDE

Washingtonské lačnění po úspěchu je nezměrné. Fanoušci hokejistů Capitals se mohou již v pátek radovat ze zisku historicky prvního Stanley Cupu. K velkému triumfu chybí partě okolo Alexandra Ovečkina jediná výhra nad nováčkem z Las Vegas, který bude hostit pátou bitvu finále play off NHL (pátek 2:00 SEČ ONLINE). Lidem z hlavního města USA to však nebrání zaplnit i domácí stadion. O možnost vidět duel o všechno v Capitol One Areně se přihlásilo 70 tisíc lidí.Capitals jsou blízko k premiérovému vítězství v NHL a tak jako v předchozích dvou domácích duelech série nabízí svým fanouškům sledovat možný rozhodujícího zápasu v klubovém svatostánku. A to zcela zdarma. Podle zámořských médií byly vstupenky na akci ve Washingtonu za několik minut pryč. Zájemců na internetu prý bylo víc než 70 tisíc.

Vedení Capitals enormní zájem ohromně potěšil. „Děkujeme všem, kteří se přihlásili o lístky. Doufáme, že všichni, na které se nedostalo, přijdou i tak k aréně a budou sledovat pátý zápas na velkoplošné obrazovce,“ uvedl klub na svém webu.

V případě, že by se mužstvo nevrátilo z nevadské pouště s trofejí, série se přesune do Washingtonu. Klub si za vstupenky říká za nemalou cenu. Nejlevnější lístek na případný nedělní zápas stojí 1650 dolarů, což je zhruba 36 000 korun. V případě uskutečnění by se jednalo o suverénně nejdražší zápas finále NHL.

Fanoušci Capitals však lační po vysněném Stanley Cupu a vysoká cena za finálové utkání jim za to zřejmě stojí. Na bitvu č. 6 proti Las Vegas zbývá už jen zhruba 120 vstupenek.  

Celé město však zřejmě doufá, že Washington vybojuje úspěch již v noci ze čtvrtka na pátek na ledě Golden Knights. Ulice hlavního města Spojených států amerických jsou momentálně ozdobeny klubovými barvami a všichni se nemohou dočkat, až veledůležitý přenos začne. Vedení Washington Capitals se dokonce dohodlo s tamním dopravním podnikem, aby se fanoušci dostali domů i v nočních hodinách.

Fanoušci Washington Capitals lační po historickém Stanley Cupu. O možnost vidět přenos páté finálové bitvy z Las Vegas se ucházelo 70 tisíc lidí
Fanoušci Washington Capitals lační po historickém Stanley Cupu. O možnost vidět přenos páté finálové bitvy z Las Vegas se ucházelo 70 tisíc lidí

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze