7. června 2018 • 13:42

Čí bude Stanley Cup? Je super, že pojede do Česka, tvrdí Pastrňák a spol.

Autor: ,
Reklama
720p360p
Washington, nebo Las Vegas? Komu fandí Pastrňák, Pavelec a další čeští hokejisté?
TOP VIDEA
Čím pomůže Tetteh útoku Sparty? Důraz ve vápně a rychlost Čím pomůže Tetteh útoku Sparty? Důraz ve vápně a rychlost
FAKTA MS: Anglie výhrou přepisovala rekordy. Bulvár drsně odsoudil polský tým FAKTA MS: Anglie výhrou přepisovala rekordy. Bulvár drsně odsoudil polský tým
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jedna výhra zbývá hokejistům Washingtonu Capitals k tomu, aby poprvé v historii zvedli nad hlavou vysněný Stanleyův pohár. Proti nováčkovi z Las Vegas vedou ve finálové sérii už 3:1 na zápasy a rozhodnout se může už dnes v noci, kdy se hraje pátý zápas série. Komu ve finále NHL fandí čeští hokejisté?Na to, že se nováček NHL hned ve své první sezoně dokáže probojovat až do samotného finále, by asi na začátku sezony sázel málokdo. Přesto je to realita. Taková pohádka vrcholící sezony.

Dokážou ještě hokejisté Las Vegas zabojovat, nebo na rozjetý Washington mít už nebudou? „Poslední dva zápasy byl Washington jednoznačně lepší a vyhrál zaslouženě. Myslím si, že už si to vzít nenechají,“ řekl brankář Rangers Ondřej Pavelec, po fotbalovém exhibičním utkání na počest zesnulého Lukáše Přibyla.

Podobného názoru je i obránce Chicaga Blackhawks Jan Rutta. „Randím Michalovi (Kempnému). Je super, že ve Washingtonu dostal důvěru i čas a daří se mu. Mám z něj velkou radost a doufám, že to dotáhne do konce.“

Trochu hořký nádech má sledování finále český pro útočníka Davida Pastrňáka, který s Bostonem vypadl ve čtvrtfinále s Tampou. „Podívám se na výsledek, je těžký to sledovat, když už tam nejste. Oba kluby si to zaslouží a je super, že ať vyhraje kdokoliv, přiveze pohár do Česka,“ řekl. Kromě Michala Kempného za Washington nastupuje i Jakub Vrána a Jakub Jeřábek, na druhé straně barikády pak nastupuje Tomáš Nosek.

Washington, nebo Las Vegas? Komu fandí Pastrňák, Pavelec a další čeští hokejisté?
720p 360p

V Ďolíčku se vzpomínalo na Lukáše Přibyla, s míčem válel i Pastrňák
720p 360p

Na Memoriálu Lukáše Přibyla si zahrál i bývalý obránce Sparty Tomáš Řepka
Na Memoriálu Lukáše Přibyla si zahrál i bývalý obránce Sparty Tomáš Řepka

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze