5. června 2018 • 14:05

Osobnosti si zahrají na počest Lukáše Přibyla. Všichni jsme si ho vážili, říká Sňozík

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Čím pomůže Tetteh útoku Sparty? Důraz ve vápně a rychlost Čím pomůže Tetteh útoku Sparty? Důraz ve vápně a rychlost
FAKTA MS: Anglie výhrou přepisovala rekordy. Bulvár drsně odsoudil polský tým FAKTA MS: Anglie výhrou přepisovala rekordy. Bulvár drsně odsoudil polský tým
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ve středu 6. června se na stadionu ve vršovickém Ďolíčku sejdou osobnosti nejen sportovního světa, aby společně uctily památku Lukáše Přibyla, bývalého funkcionáře Bohemians a Sparty. Půjde již o 7. ročník této vzpomínkové akce. "Všichni jsme ho brali jako kamaráda, za kterým můžeme přijít s jakýmkoli problémem, a věděli jsme, že udělá maximum pro to, aby nám pomohl. A že na Bohemce těch věcí bylo," vzpomíná dlouholetá opora vršovického klubu brankář Radek Sňozík.Brány stadionu se otevírají ve 14 hodin, kdy začíná dětský den. Od 15:30 nastoupí proti sobě bývalí fotbalisté v utkání Team Dobiáš vs. Team Adamec. V tomto zápase se představí Jiří Jarošík, Tomáš Řepka či Vratislav Lokvenc.

Vrcholem bude utkání Real Top Praha vs. hokejisti z NHL, které začne autogramiádou od 16:30, výkop zápasu je naplánován na 17:00. Zápas bude řídit ligový rozhodčí Radek Příhoda a jeho asistenti.

Diváci se mohou těšit na slavná jména jako David Pastrňák, Ondřej Pavelec, Jiří Tlustý, Ivan Trojan, Vojta Dyk, Daniel Pudil, Erich Brabec, David Bičík, Kamil Střihavka či Ladislav Hampl. 

"Lukáš byl výjimečný tím, že mohl jednat s kýmkoli a všude měl otevřené dveře. Všichni věděli, že na nikoho neudělá žádnou levou, což dnes bohužel není samozřejmost," připomíná Sňozík. "Nikoho podobného dnes nevidím. Neznám nikoho, kdo by Lukáše neměl rád, byl oblíbený mezi všemi, ať funkcionáři, nebo hráči. To dnes neexistuje."

Proto patří Radek Sňozík mezi pravidelné účastníky vzpomínkového Memoriálu Lukáše Přibyla. "Je to skvělá možnost potkat se s klukama napříč všemi sporty a zavzpomínat. Už jen to, jaka jména se memoriálu účastní, dokazuje, jak moc jsme ho měli rádi a vážili si ho," tvrdí.

Právě skončená sezona přitom patřila ze strany klubu, v němž Lukáš Přibyl jako funkcionář působil, k hodně úspěšným. "Pro Bohemku to byla skvělá sezona nejen výsledky na hřišti a umístěním v tabulce, ale i věcmi okolo. Ďolicek patří městské části, klub je finančně stabilizovaný, kluci se můžou starat jen o fotbal, což je super. Určitě současné umístění není strop toho, čeho se od Bohemky dočkáme," věří Sňozík.

Podívejte se na fotogalerii z předchozích ročníků:

Týmové foto Real Top Praha
Týmové foto Real Top Praha

Hokejisté jako fotbalisté. Dal jsem gól stejně jako na MS, smál se Voráček na memoriálu Lukáše Přibyla
720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze