Chára se zlomenou čelistí nemůže mluvit, i tak s Bostonem trénoval | iSport.cz
6. června 2019 • 19:39

Chára se zlomenou čelistí nemůže mluvit, i tak s Bostonem trénoval

Autor: ČTK
TOP VIDEA
Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka
TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zlomená čelist neodradí bostonského kapitána Zdena Cháru od startu v pátém finále NHL proti St. Louis. Před pokračováním série v noci ze čtvrtka na pátek (2:00 SELČ) slovenský obránce obul brusle a objevil se na předzápasovém tréninku. I když nemůže otevřít pusu, hodlá o Stanleyův pohár bojovat.„O všem rozhodne doktor. Pokud mu dá zelenou, pak to bude jeho rozhodnutí. Ale jestli mu to lékař nepovolí, nezmůže nic,“ řekl kouč Bruce Cassidy. Oficiálně bude Chárův start nejistý až do zápasu, který začne ve 2:00 SELČ.

Dvoumetrového obránce trefil v pondělním čtvrtém finále odražený puk do obličeje. Dvaačtyřicetiletý hokejista na dotazy odpovídá jen písemně. „V této fázi play off má každý nějaké zranění. Je to výzva, abyste to překonali. Nejsem jiný než ostatní, nemyslíte na to, co se vám může stát,“ napsal Chára.

Série Bostonu se St. Louis je po čtyřech zápasech vyrovnaná 2:2.

VIDEO | Zdeno Chára přichází na dopolední rozbruslení

Zdeno Chára leží na ledě po ráně pukem do obličeje
Zdeno Chára leží na ledě po ráně pukem do obličeje

 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud