McDavidův dres za statisíce? Fandové naletěli, podvodník má problémy | iSport.cz
24. července 2019 • 14:00

McDavidův dres za statisíce? Fandové naletěli, podvodník má problémy

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Plzeň - Brno: Čermák už po minutě posílá Viktorii do vedení, 1:0!
Jablonec - Opava: Didiba si srazil Zeleného centr do vlastní sítě, 1:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Už je to více než tři měsíce, co fanouškům týmu Edmonton Oilers skončila sezona. A nějaký ten týden ještě bude trvat než hráči tohoto kanadského mužstva znovu vyjedou na led. A tak si někteří fanoušci klubu možná budou chtít čekání pokrátit tím, že si pořídí nový dres týmové modly Connora McDavida. A proč ne rovnou podepsaný, když se na internetu nabízí, že? Jenže pozor, ono by to mohlo být taky trochu jinak.V pěkném maléru se ocitl třiadvacetiletý muž, který prokazatelně prodával dresy kapitána Edmontonu, které vydával za podepsané samotným hráčem. V dubnu 2018 jeden z důvěřivců naletěl a koupil dva trikoty za 1400 dolarů (zhruba 31 780 Kč), ale to nebylo nic proti tomu fanouškovi, který v únoru 2019 pokládal tuto možnost za investici a nebál se vyplatit 23 tisíc dolarů (více než 522 tisíc korun)!

Fikaný podvodník si své oběti sám hledal přes sociální síť Facebook a vydával se za zaměstnance Edmonton Oilers Entertainment Group (OEG) či Pro Am Sports. Tak to vyzjistily policejní složky.

„Jsme rádi, že fanoušci náš klub podporují tak, že si pořizují dresy a další upomínkové předměty v barvách klubu, ale je vždycky dobré být obezřetný,“ řekl pro CBC šéf komunikace společnosti OEG Tim Shipton.

Je potvrzeno, že minimálně u dresů prodaných v roce 2018 jde o padělky, a kdo se na ně pořádně podívá, sám vidí, že navíc celkem výrazné. Podle policie bude případů ještě více.

Pro možné zájemce - podepsaný dres Connorem McDavidem prodávají ověřené stránky v ceně zhruba okolo 1200 dolarů...

Vstoupit do diskuse
0
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud