Nejhorší nájezd v NHL?! Marchandův úlet rozhodl o prohře, je terčem vtípků | iSport.cz
14. ledna 2020 • 10:50

Nejhorší nájezd v NHL?! Marchandův úlet rozhodl o prohře, je terčem vtípků

Autor: tej
TOP VIDEA
Trpišovský: Součkův přestup? Tomáš se směje víc než dřív. Chválil Oscara Trpišovský: Součkův přestup? Tomáš se směje víc než dřív. Chválil Oscara
Dočkal po návratu: Malý zázrak, vyhráno ještě ale nemám Dočkal po návratu: Malý zázrak, vyhráno ještě ale nemám
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tenhle nájezd si za rámeček rozhodně nedá. Jednatřicetiletý útočník Bostonu Brad Marchand rozhodl o vítězi duelu s Philadelphií. Jenže ve prospěch soupeře. V samostatných nájezdech se postavil na rozhodující trefu, kterou však trestuhodně zmařil. A Flyers doslova daroval bod na dlani.65 minut utkání za sebou, stav 5:5 na góly a 0:1 na nájezdy. Kanadský hráč si na poslední pokus věřil, ač věděl, že výsledek celého zápasu má právě na své hokejce. Jenže to nevyšlo. Když se rozjížděl, jen těsně minul na středovém kruhu puk a na bránu se tak vyřítil jen s hokejkou v ruce. Jenže bez puku se gól dát nedá, a tak zamířil rovnou na střídačku kde plánoval čekat na verdikt rozhodčích. 

Pokud by se do puku totiž netrefil vůbec, dostal by ještě jednu šanci. Jenže to se nestalo, podařilo se mu puk o pár centimetrů posunout a rozhodčí tak museli jeho pokus uznat za dokončený. Což znamenalo, že si Boston odveze pouze jeden bod.

„Tak tohle jsem ještě neviděl,“ kroutil hlavou kouč Bostonu Alain Vigneault, když po utkání mířil do šatny.

 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud