25. ledna 2016 • 10:52

BOMBA k narozeninám! Réway ve Švýcarsku skončil s otřesem mozku

Autor: ,
Reklama
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil
SESTŘIH: Třinec - Pardubice 3:2. Oceláři vedou sérii, dvakrát se trefil Marcinko SESTŘIH: Třinec - Pardubice 3:2. Oceláři vedou sérii, dvakrát se trefil Marcinko
VŠECHNA VIDEA ZDE

Výtečně rozjel své švýcarské angažmá po listopadovém odchodu ze Sparty slovenský útočník Martin Réway. Jenže teď je řádění na ledě konec. Útočník Fribourgu inkasoval v sobotu proti Zugu tvrdý úder holí do obličeje, utrpěl otřes mozku a z prohraného utkání (3:4) si toho údajně mnoho nepamatuje.Réway v duelu, který se hrál v předvečer jeho nedělních narozenin, stihl gól a přihrávku, ve třetí třetině ale přišla rázná stopka. Když se snažil vybojovat puk ve vlastní třetině, nečekaně schytal náraz od Johana Moranta.

Tvrdý francouzský obránce to do skloněného Réwaye pořádně napral, zvedl ruce a ještě si trochu povyskočil, za což vyfasoval trest 2 + 10 minut. „To nebyl zákrok ani na dvě minuty,“ zlobil se ale kouč Zugu Harold Kreis.

Réway nicméně utrpěl otřes mozku a údajně si prakticky nic nepamatuje. „Ani neví, co se mu stalo,“ tvrdí zdroj deníku Le Matin. „Nic příjemného,“ má jasno i trenér Fribourgu Gerd Zenhäusern, který bude muset nějaký čas jednoho ze svých klíčových hráčů oželet. Jak dlouho to bude, ještě není jasné.

720p 480p 360p 240p
EXTRAliga: Réway? V českých podmínkách je těžko uplatnitelný

480p 360p 240p
Za Réwayem v Benátkách: Líbí se mi tu, hlavně chci hrát

Martin Réway zatím nemá důvod se ve Švýcarsku mračit
Martin Réway zatím nemá důvod se ve Švýcarsku mračit

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze