Znojmo v EBEL vyrovnalo finálovou sérii. Salcburk porazilo 5:3

0
Spor o Kováče: kouč budoucnosti a opravdová trefa, nebo jen bublina?
Dresy repre? Neurazí, ale žádná sláva. Konečně zajímavé nápady, ale sráží je…

Hokejisté Znojma vyrovnali finálovou sérii mezinárodní ligy EBEL se Salcburkem na 1:1 na zápasy. Ve druhém utkání dnes sice před domácími fanoušky ve vyprodané aréně prohrávali ve druhé třetině už 1:3, pak ale skóre čtyřmi góly otočili.

K obratu zavelel v 36. minutě Yellow Horn, který snížil na 2:3. V poslední třetině pak tažení za vítězstvím dokonali Pucher, jenž tečoval Štachovu střelu od modré, Šulák a Tomas.

Třetí utkání finálové série, která se hraje na čtyři vítězství, je na programu v úterý v Salcburku. Úvodní vhazování je naplánováno na 19:40.

Znojmo - Salcburk 5:3 (1:2, 1:1, 3:0)
Branky a nahrávky: 16. Číp (Pucher, Bořuta), 36. Yellow Horn (Trivino, Bořuta), 43. Pucher (Štach), 51. Šulák (Šedivý), 57. Tomas (Pucher) - 4. Ledin, 19. Sterling, 31. Latusa. Stav série: 1:1.