12. listopadu 2019 • 21:50

Nová výzva pro Rolinka? Trénuje s Vrchlabím, pro návrat se rozhoduje

Autor: kal
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Bořil v ofsajdu? Asi ano, ale žádný záběr není stoprocentní. Nejasná ČK pro Petráka
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kapitán posledních českých mistrů světa zřejmě našel svojí příští štaci. Více jak měsíc poté, co ostřílený útočník Tomáš Rolinek po neshodách s vedením skončil v Pardubicích, se snaží vrátit do hokeje. Devětatřicetiletý matador se připravuje s druholigovým Vrchlabím. Zda si bývalý tahoun Dynama zahraje za severočeský klub, se rozhodne v nejbližších dnech.Už nyní budí Vrchlabí na své poměry silný respekt. Za mužstvo hrající třetí nejvyšší soutěž pravidelně nastupuje někdejší tahoun Hradce Králové Jaroslav Bednář , legenda Sparty Jan Hlaváč či obávaný kanonýr Petr Sýkora , který by s Tomášem Rolinkem jistě rád obnovil spolupráci z Pardubic.

Příchodem někdejšího reprezentanta by mužstvo sídlící u vstupní brány do Krkonoš získalo další zvučné jméno k útoku na Chance ligu. "Od úterý s námi trénuje Tomáš Rolinek. Hledá svoji chuť do hokeje, takže jsme dohodnuti, že se v nejbližších dnech dohodneme, zda vůbec bude pokračovat v hokejové kariéře," oznámilo vedení vrchlabského klubu na sociálních sítích.

Není překvapením, že zkušený forvard stále hledá správnou motivaci k návratu na led. Nepříjemný odchod z Pardubic nesl dost těžce. V klubu svého srdce chtěl Rolinek zakončit úspěšnou kariéru, místo toho z něj byl vyštván. K hořkému konci se schylovalo již na startu nynější sezony. Dostal se do konfliktu s tehdejším koučem Dynama Ladislavem Lubinou, který ho poslal na tribunu.

Problém se však nevyřešil ani po trenérově konci, kdy Rolinek nenašel společnou řeč s šéfem Dynama Martinem Sýkorou. Oblíbenec pardubických fanoušků se tedy rozhodl pro rozvázání kontraktu s východočeským klubem. Prostřednictvvím facebooku své manželky se o celé kauze vyjádřil na videu. (článek s Rolinkovým vyjádřením čtěte ZDE<<<).

Kverka: Už v létě jsem tušil, že mezi Rolinkem a Lubinou jsou určité problémy
Video se připravuje ...

Duda o konci Rolinka: Zaráží mě, v jaké se situaci se nachází hokej v Pardubicích
Video se připravuje ...

 

Vstoupit do diskuse
0