Bokroš chce po kritice hráčů skončit u slovenské dvacítky: Zasáhlo to i rodinu | iSport.cz
7. ledna 2019 • 19:51

Bokroš chce po kritice hráčů skončit u slovenské dvacítky: Zasáhlo to i rodinu

TOP VIDEA
NFL Draft Week: Jak pracují týmy a jaké fungují na draftu strategie? NFL Draft Week: Jak pracují týmy a jaké fungují na draftu strategie?
PĚT MOMENTŮ ligového víkendu: Straka vykradl Letnou, všichni favorité selhali PĚT MOMENTŮ ligového víkendu: Straka vykradl Letnou, všichni favorité selhali
VŠECHNA VIDEA ZDE

Trenér Ernest Bokroš hodlá po osmi letech skončit u slovenské hokejové reprezentace do 20 let. Dotkla se ho kritika hráčů na sociálních sítích po mistrovství světa v Kanadě, na němž Slovensko obsadilo osmé místo. Kouč to oznámil na dnešní tiskové konferenci v Bratislavě.Do Bokroše a manažera Romana Úlehly se na facebooku pustil útočník Martin Pospíšil, k němuž se přidal i Miloš Fafrák.

"Pro mne je prvořadá rodina a tato kauza ji zasáhla. Žádná práce za to nestojí. Pokud máme být takto dehonestováni, tak to nebude chtít dělat nikdo. Nemám chuť pracovat za takovýchto okolností," prohlásil Bokroš.

Pospíšil kritizoval trenéra mimo jiné za to, že ho na šampionát vzal až na příkaz generálního manažera reprezentace Miroslava Šatana.

Podle Bokroše ale byl problém v tom, že byl Pospíšil před turnajem nemocný. Potíže s vyzvednutím na letišti zase podle kouče způsobilo to, že hráč přiletěl na žádost klubu až později, a to právě v době, kdy se zbytek týmu přesouval na stadion.

 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud