28. dubna 2016 • 17:52

Plekanec se do Ruska těší. Zvládneme to i bez Jágra, má jasno kapitán

Autor:
Kapitán reprezentace Plekanec: Zvládneme to i bez Jágra
TOP VIDEA
NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea
Pardubice - Vítkovice: Trončinského parádička! Takhle si přehodil Pytlíka Pardubice - Vítkovice: Trončinského parádička! Takhle si přehodil Pytlíka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Týden do startu světového šampionátu a hned direkt na bradu, prohra se Švédskem 2:7. "Budeme lepší, sehráváme se," nedělal z prohraného středečního přátelského zápasu vědu kapitán národního týmu Tomáš Plekanec. Útočník Montrealu bude kapitánské céčko nosit i na turnaji, který od 6. května hostí Moskva a Petrohrad. S nervozitou na účastníka osmi mistrovství světa nechoďte."Je to jen číslo na dresu, je to úplně jedno, žádnou vědu z toho nedělám. Hráčů, kteří jsou ve svých týmech kapitány, je tady hodně, týmu budeme šéfovat společně," řekl v rozhovoru pro iSport TV Plekanec.

Centr Montrealu Canadiens, kteří letos neprošli do play off, hrál proti Švédům v elitním útoku s Romanem Červenkou a Davidem Pastrňákem. "Oba výborní hokejisté, Pasta je na své mládí skvělý hráč," vysekl svým parťákům poklonu a zmínil i absenci Jaromíra Jágra.

"Je to škoda, ale Jarda v národním týmu skončil. Nepřekvapuje mě, že na MS nepojede. Věřím, že to zvládneme i bez něj. A Rusko? Těším se, je to mistrovství světa, jedeme tam hrát hokej, nic víc," zakončil majitel dvou startů na olympiádě.

Kapitán reprezentace Plekanec: Zvládneme to i bez Jágra

Smutní čeští hokejisté po porážce se Švédskem, vpravo kapitán Tomáš Plekanec
Smutní čeští hokejisté po porážce se Švédskem, vpravo kapitán Tomáš Plekanec

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze