Na Eiffelově věži se v rámci propagace MS 2017 hraje hokej | iSport.cz
30. prosince 2016 • 15:23

Na Eiffelově věži se v rámci propagace MS 2017 hraje hokej

Autor: ČTK
Eiffelova věž v Paříži
TOP VIDEA
Plzeň - Jablonec: Kalvachova bomba s odrazem o tyč zaplula do sítě, 1:1 Plzeň - Jablonec: Kalvachova bomba s odrazem o tyč zaplula do sítě, 1:1
iSport podcast: Slavia může v LM i ve skupině smrti bojovat o postup. Kde je její strop? iSport podcast: Slavia může v LM i ve skupině smrti bojovat o postup. Kde je její strop?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pořadatelé historicky prvního hokejového šampionátu na francouzské půdě si pro propagaci turnaje půjčili největší symbol země - Eiffelovu věž. Na její první vyhlídkové patro umístili pro návštěvníky turistické atrakce během vánočních prázdnin hokejové kluziště oficiálních rozměrů.Ledová plocha o ploše zhruba 200 metrů čtverečních, vyvedená v barvách šampionátu, se nachází ve výšce 57 metrů nad zemí, takže je z ní krásný výhled na okolní Paříž. Pro zájemce, kteří si pod vedením profesionálních trenérů mohou zdarma ve vypůjčené výstroji hokej vyzkoušet, je otevřena až do 19. února každý den od 10:30 na dvanáct hodin.

Paříž uspořádá šampionát v květnu 2017 společně s německým Kolínem nad Rýnem. Už dříve představili Francouzi fanouškům maskoty turnaje, jimiž se stali komiksoví hrdinové Asterix a Obelix.

Témata:  2017, svět, Francie, FOTO, hokej, Sport
 
Články odjinud