10. září 2016 • 21:50

Krpálek na hokeji sklidil ovace. Hodil by se, usmíval se Plekanec

Autor:
TOP VIDEA
Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu! Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu!
Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga
VŠECHNA VIDEA ZDE

Když ho moderátor přivítal, zaplněná O2 arena povstala. A aplaudovala. Byl to on, kdo sklidil největší potlesk. Lukáš Krpálek, olympijský šampion a neslavnější český svalovec, si zápas českých hokejistů s Rusy (2:1 po nájezdech) nenechal ujít. „Když jsem byl malý, ze všeho nejvíc jsem chtěl hrát hokej,“ říkal už před tím. V sobotu vpodvečer se na světový zápas přišel podívat.„Je super, že dorazil,“ řekl kapitán Tomáš Plekanec. Hokejisté Krpálkovi vyjádřili respekt tím, že přitom, když ho moderátor přivítal, klepali hokejkami o led.

„Zasloužil si to. Je super, když takový sportovec přijde na náš zápas, všichni kluci vědí, co dokázal,“ říkal Plekanec, jenž se s nejslavnějším českým svalovcem potkal po zápase se sbornou, kdy judista předával ceny pro nejlepší hráče.

720p 480p 360p 240p
Plekanec o gólu: Ani nevím, jestli jsem ho dal já

„Celý svět ví, že přivezl zlatou z olympiády, teď si může užít slávu. Všichni mu gratulujeme!“ vykládal Plekanec. Krpálek do mikrofonu řekl pár vět, kdy popřál týmu hodně štěstí.

A znovu uslyšel potlesk. Momentálně není v Česku slavnější sportovec. A nehodila by se jeho buldočí síla i v hokeji?

„Někdy jo, ale my taky máme siláky. Poli (Roman Polák), Hanzi (Martin Hanzal), takže to zvládáme dobře. Ale dneska proti Rusům by se hodil, bylo tam šarvátek hodně,“ dodal Plekanec.

Český tým udělal Krpálkovi radost.

Vše o Světovém poháru v hokeji 2016 ZDE »

720p 480p 360p 240p
Jandač o protržení střelecké smůly v O2 areně: Konečně jsme to odpanili

720p 480p 360p 240p
Milan Michálek o prodloužení 3 na 3: Je to zábava, ale je to i pěkně těžké

720p 480p 360p 240p
Neuvirth po premiéře v národním týmu: Bylo to trochu jiné, než jsem očekával

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze