Krpálek na hokeji sklidil ovace. Hodil by se, usmíval se Plekanec | iSport.cz
10. září 2016 • 21:50

Krpálek na hokeji sklidil ovace. Hodil by se, usmíval se Plekanec

Autor: zej
TOP VIDEA
Berdych vysvětlil konec kariéry: Jednoho dne jsem se probudil a touha se trápit byla pryč Berdych vysvětlil konec kariéry: Jednoho dne jsem se probudil a touha se trápit byla pryč
iSport podcast: Reprezentace je závislá na Slavii. Ale Šilhavý týmu dokázal dát nadšení iSport podcast: Reprezentace je závislá na Slavii. Ale Šilhavý týmu dokázal dát nadšení
VŠECHNA VIDEA ZDE

Když ho moderátor přivítal, zaplněná O2 arena povstala. A aplaudovala. Byl to on, kdo sklidil největší potlesk. Lukáš Krpálek, olympijský šampion a neslavnější český svalovec, si zápas českých hokejistů s Rusy (2:1 po nájezdech) nenechal ujít. „Když jsem byl malý, ze všeho nejvíc jsem chtěl hrát hokej,“ říkal už před tím. V sobotu vpodvečer se na světový zápas přišel podívat.„Je super, že dorazil,“ řekl kapitán Tomáš Plekanec. Hokejisté Krpálkovi vyjádřili respekt tím, že přitom, když ho moderátor přivítal, klepali hokejkami o led.

„Zasloužil si to. Je super, když takový sportovec přijde na náš zápas, všichni kluci vědí, co dokázal,“ říkal Plekanec, jenž se s nejslavnějším českým svalovcem potkal po zápase se sbornou, kdy judista předával ceny pro nejlepší hráče.

Plekanec o gólu: Ani nevím, jestli jsem ho dal já

„Celý svět ví, že přivezl zlatou z olympiády, teď si může užít slávu. Všichni mu gratulujeme!“ vykládal Plekanec. Krpálek do mikrofonu řekl pár vět, kdy popřál týmu hodně štěstí.

A znovu uslyšel potlesk. Momentálně není v Česku slavnější sportovec. A nehodila by se jeho buldočí síla i v hokeji?

„Někdy jo, ale my taky máme siláky. Poli (Roman Polák), Hanzi (Martin Hanzal), takže to zvládáme dobře. Ale dneska proti Rusům by se hodil, bylo tam šarvátek hodně,“ dodal Plekanec.

Český tým udělal Krpálkovi radost.

Vše o Světovém poháru v hokeji 2016 ZDE »

Jandač o protržení střelecké smůly v O2 areně: Konečně jsme to odpanili

Milan Michálek o prodloužení 3 na 3: Je to zábava, ale je to i pěkně těžké

Neuvirth po premiéře v národním týmu: Bylo to trochu jiné, než jsem očekával

 

MS v hokeji 2020 - Švýcarsko, Lausanne a Curych

Program Vstupenky Stadiony

Mistrovství světa v hokeji se bude konat ve Švýcarsku v Lausanne a Curychu od 9. do 24. května 2019. Dějiště schválil kongres IIHF na svém zasedání v Praze. Titul mistrů světa obhajují Finové. Český tým odehraje základní skupinu A v Lausanne, postupně se střetne se Švédskem, Běloruskem, Kanadou, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Německem.

Tipsport Extraliga 2019/2020: Tabulka * Kanadské bodování

MS v hokeji do 20 let 2020: Program * Vstupenky

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud