Reprezentace se vrací do Plzně. V prosinci tam odehraje zápas s Finskem | iSport.cz
17. září 2019 • 14:47

Reprezentace se vrací do Plzně. V prosinci tam odehraje zápas s Finskem

Autor: ČTK
Čeští hokejisté se utkají s Finskem v Plzni
TOP VIDEA
Baník - Sparta: Kangova střela pořádně protáhla Laštůvku Baník - Sparta: Kangova střela pořádně protáhla Laštůvku
Liberec - Karviná: Chyba karvinské obrany! Breite se dostal před Hrdličku sám, 3:0 Liberec - Karviná: Chyba karvinské obrany! Breite se dostal před Hrdličku sám, 3:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Česká hokejová reprezentace v této sezoně poprvé po třech letech sehraje zápas v Plzni. V západočeské metropoli nastoupí národní tým 12. prosince k utkání Channel One Cupu proti Finsku. Naposledy hostila Plzeň 3. listopadu 2016 zápas turnaje Karjala, v kterém čeští hokejisté porazili Švédsko 6:3."Jsem přesvědčen, že utkání s mistry světa si fanoušci nenechají ujít. Zvlášť, když finští hokejisté vybojovali titul s mužstvem, v němž převládali hokejisté z nejvyšší domácí soutěže. Jako tradičně se můžeme těšit na jejich rychlý, na vynikajícím bruslení založený hokej," uvedl v tiskové zprávě prezident České hokeje Tomáš Král.

Předprodej vstupenek do Logspeed CZ Arény začne na webu hokejkaticket.cz 1. října v 10:00 pro registrované členy komunity hokejka.cz. Od středy 2. října 2019 od 12:00 budou lístky na stejném místě k dispozici ve volném prodeji.

"Do Plzně se s národním týmem vždy velmi rádi vracíme. Můžeme se tady spolehnout na hlasitou podporu fanoušků a věřím, že tomu tak bude i nyní," prohlásila ředitelka pořádající agentury BPA sport marketing Jana Obermajerová.

Duelem s Finskem český tým vstoupí do Channel One Cupu a na zbytek druhého dílu Euro Hockey Tour v sezoně se přesune do Moskvy, kde bude hrát v sobotu s Ruskem a v neděli se Švédskem.

Další domácí duel v sezoně sehrají svěřenci trenéra Miloše Říhy staršího v dubnu, kdy nastoupí v dosud nezveřejněných dějištích v jednom utkání proti Rakousku a ve dvou proti Slovensku v Euro Hockey Challenge. Od 30. dubna do 3. května je také čeká před vlastním publikem závěrečný díl EHT Carlson Hockey Games. Bude generálkou na mistrovství světa v Lausanne a Curychu (8. až 24. května).

 

MS v hokeji 2020 - Švýcarsko, Lausanne a Curych

Program Vstupenky Stadiony

Mistrovství světa v hokeji se bude konat ve Švýcarsku v Lausanne a Curychu od 9. do 24. května 2019. Dějiště schválil kongres IIHF na svém zasedání v Praze. Titul mistrů světa obhajují Finové. Český tým odehraje základní skupinu A v Lausanne, postupně se střetne se Švédskem, Běloruskem, Kanadou, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Německem.

Euro Hockey TourChannel One Cup 2019 - program a nominace

Tipsport Extraliga 2019/2020: Tabulka * Kanadské bodování

MS v hokeji do 20 let 2020: Kompletní informaceProgram * Vstupenky

Aktuální zápasy
Články odjinud