Hořava zuří: Nasazení? To je neomluvitelné | iSport.cz
2. listopadu 2010 • 21:27

Hořava zuří: Nasazení? To je neomluvitelné

Autor: ČTK
TOP VIDEA
Trpišovský: Součkův přestup? Tomáš se směje víc než dřív. Chválil Oscara Trpišovský: Součkův přestup? Tomáš se směje víc než dřív. Chválil Oscara
Dočkal po návratu: Malý zázrak, vyhráno ještě ale nemám Dočkal po návratu: Malý zázrak, vyhráno ještě ale nemám
VŠECHNA VIDEA ZDE

Trenér hokejové Sparty Miloslav Hořava byl po porážce s Třincem hodně zklamaný. Spíše než první domácí prohra Pražanů v normální hrací době v sezoně jej ale mrzel přístup hráčů. Vyčítal jim, že jim chybělo nasazení a bojovnost. Hlavně v první třetině. I proto si prý vyhrát či bodovat nezasloužili."Začátek zápasu mě štve. Prvních dvacet minut, jakým způsobem jsme k tomu přistoupili, to je neomluvitelné. Doufám, že už se to nestane," řekl Hořava novinářům.

Nástupce Miloše Holaně na střídačce Sparty byl jedním z mála členů týmů, kteří po prohře před novináře předstoupili. Hráči totiž s medii komunikovat nechtěli. Výjimkou byl obránce Brian Salcido, který dal rozhovor klubové televizi.

Pöpperle lečí dalšímu nájezdu Ocelářů.Pöpperle lečí dalšímu nájezdu Ocelářů.Foto Barbora Reichová (Sport)


"Nechci nic říkat, mohl bych si ublížit," řekl útočník Tomáš Kůrka, jenž vyšel krátce před kabinu.I na adresu jedné z letních posil však mířila trenérova slova o nasazení."Je to základní věc, kterou bychom na téhle úrovni neměli vůbec řešit," podotkl Hořava. Bezprostředně po utkání ale k hráčům žádnou "řeč" neměl. "Pod emocemi to nemá cenu řešit. Vyřešíme to jinak," uvedl bývalý vynikající obránce.

Hamerlík byl bezchybný.Hamerlík byl bezchybný.Foto Barbora Reichová (Sport)


Jak to bude řešit ale nespecifikoval. "To bych si nechal pro sebe. První se dozvědí hráči a pak, pokud se uzná za vhodné, média. Nebude to ale nic zvláštního. Neříkám, že se to vyřeší, ale potřebujeme si to vyříkat. Že takhle určitě ne," podotkl Hořava.

Přestože do Tesla areny přišlo jen 3610 diváků, Hořava jejich chování ocenil. I když občas pískali. "Chtěl bych poděkovat divákům, kteří nás podrželi, i když jsme hráli opravdu špatně. To bylo výborné. To hráčům připomeneme. Že lidi za nimi stojí a oni se jim odmění takovým výkonem," dodal Hořava.

Zklamání hokejistů Sparty bylo veliké.
Zklamání hokejistů Sparty bylo veliké.

Témata:  sport, hokej, Sparta, třinec, hořava
 

TIPSPORT extraliga – česká hokejová liga 2019/2020

Tabulka a rozpis zápasů Kanadské bodování Statistiky brankářů VIDEO: momenty a sestřihy Přestupy ONLINE Dresy týmů Sazka Fantasy

Tipsport extraliga nabízí 52 kol základní části, následuje play off, nově z extraligy sestupuje poslední tým základní části. Ten nahradí vítěz play-off Chance ligy. Po 5 letech se do extraligy vrací Rytíři Kladno s Jaromírem Jágrem. Vítězství obhajují HC Oceláři Třinec. Ti ve finále Generali play-off porazili vítěze základní částí z Liberce 4:2 na zápasy.

MS v hokeji 2020 (Švýcarsko)

Program MS 2020 Vstupenky Lausanne a Curych - stadiony

Další hokejové soutěže

NHL 2019/2020 Hokejová liga mistrů Chance liga - 1. česká hokejová liga Channel One Cup 2019

40. kolo
Články odjinud


Články odjinud