14. listopadu 2014 • 22:45

Smolař Orsava. Snažil se vyhnout hitu, ale zakopl a museli ho odvést

720p480p360p360p240p
Orsava se snažil vyhnout hitu, ale zakopl
SESTŘIH LM: Plzeň – AS Řím 2:1. Fantastická Viktoria si zahraje evropské poháry i na jaře SESTŘIH LM: Plzeň – AS Řím 2:1. Fantastická Viktoria si zahraje evropské poháry i na jaře
Plzeňská euforie! Limberský a spol. naskákali na Horvátha v přímém přenosu Plzeňská euforie! Limberský a spol. naskákali na Horvátha v přímém přenosu

Třinecký útočník Jakub Orsava si v utkání s Mladou Boleslaví vybral díl smůly. V 11. minutě se totiž snažil vyhnout hitu Tomáše Klimenty, při uhýbavé kličce však zakopl o jeho nohu a skácel se k zemi. Museli ho odprovodit na střídačku. Do utkání se však vrátil a dokonce vstřelil druhý gól Ocelářů.

MATCH OVERVIEW LEGACY
14. 11. • 17:30
BK Mladá Boleslav vs. HC Oceláři Třinec BK Mladá Boleslav vs. HC Oceláři Třinec BK Mladá Boleslav BK Mladá Boleslav

Hosté: 16:20. Kreps, 31:56. Hrňa, 32:23. Orsava, 50:14. Roth

Domácí: Rittich (Málek) – Stříteský, Vidmar, Hruška, Ovčačík, Trška, Kučný, Čermák – Mikulík, Broš, Klimenta – Hyka, Výborný, Bárta – Látal, Vrbata, Lenc – Pacovský, Kubica, Rys – Jarůšek

Hosté: Hrubec (Hamerlík) – Lihnart, Roth, Trončinský, Nosek, Doudera M., Matyáš, Doudera L. – Orsava, Kreps, Hrňa – Adamský, Polanský, Dravecký – Rufer, Růžička, Rákos – Matuš, Kindl, Jašek

Šindler, Hejduk – Komárek, Ondráček

ŠKOENERGO Aréna

3 873 diváků

Oceláři usilovali o návrat na vrchol tabulky, kam se minulé kolo probojoval Litvínov. Aby se jim to podařilo, nesmí se zranit žádný jejich elitní hráč. Také proto se v 11. minutě snažil Jakub Orsava ze všech sil vyhnout Tomáši Klimentovi, který se ho snažil narazit na mantinel. Jenže při uhýbání zakopl o Klimentovu nohu, kterou mu tam nechal a ošklivě upadl.

720p 480p 360p 360p 240p

Orsava se na ledu chvíli svíjel v bolestech, lékaři mu na střídačku museli pomoci. Naštěstí vše dobře dopadlo. Klimenta sice za tohle podražení trest nedostal, za to musel skousnout porážku. Orsava se do utkání vrátil a dokonce se mu podařilo vstřelit druhý gól utkání. Třinec nakonec vyhrál 4:2, na návrat do čela tabulky si však bude muset ještě počkat. Litvínov totiž prohrál až v prodloužení, a tak má jeden bod náskok.

SESTŘIH: 20. kolo, Mladá Boleslav - Třinec 2:4
720p 480p 360p 240p

TIPSPORT extraliga – nejvyšší hokejová liga 2018/2019

Aktuální kolo Kompletní rozpis zápasů Tabulka Kanadské bodování hráčů Statistiky brankářů Program v TV Nová pravidla a tresty Přestupy ONLINE Sazka Fantasy extraliga

Nejvyšší domácí hokejová soutěž Tipsport extraliga startuje v pátek 14. září. Na fanoušky čeká celkem 52 kol plus play off, skupina o udržení a baráž o extraligu. Nově Tipsport extraligu vysílá vedle ČT sport i program O2 TV Sport. Program extraligy v TV sledujte zde >> Současně se v hokejové extralize zavádí nová pravidla, jejich přehled najdete zde >>