Autor: tej
0
PRVNÍ DOJEM: Jágr v kondici, Kladno jede. Smoleňák vzýval pána z Vysočiny
Samek o Slavii a italském trápení: Těžký půlrok. Řešil se návrat do Česka

V play off neznám bratra. Tohle rčení zřejmě přijal za vlastní zlínský kapitán Ondřej Veselý. V prvním zápase předkola play off proti Třinci vedl jeho Zlín před koncem zápasu 2:1. Během power play v souboji s Tomášem Kopeckým však ochotně upadl na led a zhatil Třinci poslední šanci na vyrovnání.

Minutu a půl před závěrečným gongem sáhli Oceláři k riskantnímu kroku. Z brány vyhnali Petera Hamerlíka a vyzkoušeli poslední krok k vyrovnání. Do žádného tlaku se ovšem nedostali. Ihned po buly v souboji mezi Ondřejem Veselým a třineckým kapitánem Tomášem Kopeckým zlínský útočník upadl.

Ondřej Veselý pomohl Zlínu k vítězství hodně nefér způsobem

Kopecký před ním měl hokejku, a tak ho sudí vyloučil minutu a půl před koncem za podražení. Podle zpomalených záběrů to ovšem vypadá, že se ho holí ani nedotkl a Veselý upadl bez cizího přičinění. Třinci se v oslabení vyrovnat nepodařilo a v sérii předkola play off prohrávají se Zlínem 0:1 na zápasy.

Co si o zákroku myslíte vy? Hlasujte v naší anketě.

SESTŘIH: Předkolo play off (1. zápas): Zlín - Třinec 2:1