7. dubna 2017 • 12:30

Do boje! Liberecký Šimek pro iSport TV odhalil obří tetování

Autor:
Reklama
720p480p360p240p
Šimek ukázal tetování. Vystihují mě, hlásí
TOP VIDEA
Jak se fotí olympiáda? Fotografka Sportu ukázala, co všechno měla v Pchjongčchangu Jak se fotí olympiáda? Fotografka Sportu ukázala, co všechno měla v Pchjongčchangu
Jugas v Overtimu: o totálním fotbale, ohrožení ve Slavii i startu za repre
Jugas v Overtimu: o totálním fotbale, ohrožení ve Slavii i startu za repre
VŠECHNA VIDEA ZDE

Obránce Radim Šimek patří k tahounům hokejového Liberce, s nímž aktuálně bojuje v semifinále Generali play off Tipsport extraligy proti Chomutovu. Reportérka iSport TV se však podívala libereckému obránci pod pokličku, přesněji řečeno pod triko. Bok a pravou ruku obránce české reprezentace totiž zdobí dvě tetování a podle Šimkových slov nejsou poslední.



Odchovanec Benátek nad Jizerou má k malůvkám na těle vřelý vztah. Jeho pravý bok zdobí velké tetování spartského bojovníka, pro kterého se Radim Šimek rozhodl z různých důvodů. „Hlavně kvůli tomu, že mám rád film 300: Bitva u Thermopyl,“ přiznal pro iSport TV.

720p 480p 360p 240p
Šimek ukázal tetování. Vystihují mě, hlásí

Obránce Liberce navíc zaujala historie Sparty. „Zajímala mě spartská výchova, když se ničeho nebáli, což je podle mě v této době potřeba. Všichni se dnes stresují, měli bychom se chovat jinak,“ řekl zadák, jenž v dosavadních zápasech play off dal jeden gól a na tři přihrál.

Jak dlouho už své tetování nosí? „Dva roky. Nejdřív jsme dělali nějaké obrysy a stínování, podruhé už jen dodělávky a detaily.“ Vytvořit takové tetování ovšem není snadné, protože časově dává skoro na dva zápasy. „Poprvé to trvalo asi pět hodin, podruhé už jen dvě.“

720p 480p 360p 240p
Šimek ocenil Chomutov, chce titul a přiznal: Po sezoně odcházím

Čtyřiadvacetiletý hokejista, o jehož služby stojí kluby NHL, nosí tetování hlavně proto, že se mu líbí, ale přiznává, že ho rád ukazuje. „Chtěl jsem vybrat nějaké místo, kde by bylo v létě vidět. V zimě to moc ukazovat nemůžu,“ směje se.

To ale není všechno. Už od sedmnácti let totiž nosí na pravé ruce symboly bojovníků. „Jmenuje se to tribal. Takhle se malovali indiáni a bojovníci, když šli do boje,“ vysvětlil Šimek, který navíc podle svých slov plánuje další přírůstky.

„Vybírám si tetování, která mě vystihují. Po sezoně plánuju tetování na levou ruku, kde toho bude víc a také něco z loňské sezony, kdy jsme vyhráli titul,“ uzavřel šikovný levák.

720p 480p 360p 240p
Chomutov - Liberec: Krenželok nabil Šimkovi, ten snížil stav utkání, 3:2

720p 480p 360p 240p
Plzeň - Liberec: Au! Lev zboural Šimka, ten musel střídat

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 







Klasická verze
Mobilní verze