11. prosince 2017 • 11:43

ZNÁMKOVÁNÍ šlágru: Bednář nabídl fintu večera, chybělo jen drama

Autor:
Reklama
 • Hradecký kapitán Jaroslav Bednář chválí domácí fanoušky po výhře nad Plzní Hradecký kapitán Jaroslav Bednář chválí domácí fanoušky po výhře nad PlzníFOTO:

  Vystrčil ten svůj bezzubý úsměv, jel po jedné noze a řval: „Uoooou.“ Euforie až do stropu! Radek Smoleňák se za Mountfield trefil i ve druhém zápase, otevřel skóre proti Plzni. A tyhle emoce vydržely Hradci celý zápas. Plzeň, ta neporazitelná popravčí četa, která ničí jednoho soupeře za druhým, sama dala hlavu na špalek, padla 0:6. Podívejte se v článku, jak šlágr Mountfield HK - Plzeň probíhal pod lupou. Hodnocení vybraných faktorů je na stupnici 1 až 10 (nejlepší).

 • Zábava 9

  Kdo měl na sobě v hledišti plzeňský dres, možná by šel radši někam na adventní trhy popíjet punč. Ale z celkového pohledu? Skvělé pokoukání. Mountfield si byl dobře vědom individuální kvality, kterou ofenzivní plzeňští borci disponují. Tak se musel vyšroubovat ke svému nejlepšímu výkonu, aby ji umlčel. A přesně tohle udělal. Kdyby to byl průměrný zápas, Plzeň možná bodovala. Jenže tohle bylo víc.

  Hradecká děkovačkaHradecká děkovačka

 • Tvrdost 8

  Žádné bláznivé zákroky stylu, že rozum zůstal v šatně, k vidění nebyly. Byl to boj vedený přesně v intencích toho, kde se oba soupeři v tabulce nacházejí. Tvrdý byl hodně, kdo souboj podcenil, už byl bez puku. Ryan Hollweg ale v akci moc nebyl, zápas byl tak rychlý, že vlastně ani nikoho nestihl načapat. Až jednou na konci, ale hned po tom dal Hradec šestý gól. Takže hit na nic.

  Mountfield HK - Plzeň: Hosté si odvezou debakl, Cibulskis vstřelil gól na 6:0
  720p 360p

 • Kouzla 9

  Bez technické dokonalosti na špici být prostě nemůžete. Největší fintu večera vytasil hradecký kapitán Jaroslav Bednář. Před gólem na 2:0 na modré hodně drze vymyslel situaci, která vedla k tomu, že objížděl branku a zasouval sám do sítě. Ryan Hollweg taky ukázal, že je hokejista. Ve třetí třetině si prohodil tři hráče. Tohle byla od ranaře velká paráda!

  Mountfield HK - Plzeň: Trefil se kapitán, Jaroslav Bednář přidal další gól zápasu, 2:0
  720p 360p

 • Napětí 4

  Vlastně za to mohl Hradec, že známka není vyšší. Od prvních minut hrál tak dobře, že drama se zkrátka nekonalo. Vsadil na hodně aktivní notu, střílel, jezdil všude a Plzeň se do velkých šancí nedostávala ani při vlastních přesilovkách. Na druhou stranu, chybělo jí hlavní eso. Bylo znát, že bez Milana Gulaše to nebylo ono. A až trenéři najdou, kam se ztratili všichni obránci, bude lépe.

  Brankáři Patriku Rybárovi přiletěl do brány nečekaný hostBrankáři Patriku Rybárovi přiletěl do brány nečekaný host

 • Atmosféra 8

  Hradecký kotel nikdy nezmlkne, jede svoje chorály celý zápas. Vlastně ani nepoznáte, jestli přijela Moravská Chrastová, nebo Plzeň. Celkově jste cítili, jak ta obrovská energie z ledu se přenáší na tribuny a naopak. Jediný minus? Že Hradec tenhle zápas nedokázal vyprodat. Co víc by město chtělo, než nejlepší tým soutěže? Tím spíš, když je jejich vlastní tým v laufu a funí mu za krk...

  Děkovačka Patrika Rybára po vyhraném utkáníDěkovačka Patrika Rybára po vyhraném utkání

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze