22. ledna 2018 • 15:40

Mallet pyká za faul na Pacovského. Zaplatí pokutu, vynechá zápas s Libercem

Sestřih finále LM: Real Madrid - Liverpool 3:1. Rozhodly minely brankáře Kariuse Sestřih finále LM: Real Madrid - Liverpool 3:1. Rozhodly minely brankáře Kariuse
Bohemians - Sparta: Na hřiště jde Lafata! Posledních 10 minut velkého kanonýra Bohemians - Sparta: Na hřiště jde Lafata! Posledních 10 minut velkého kanonýra

Kanadský hokejový útočník Alexandre Mallet z Komety Brno dostal od disciplinární komise extraligy jednozápasový trest a pokutu za faul na mladoboleslavského Dominika Pacovského. V nedělním utkání byl Mallet za zákrok v poslední třetině vyloučen na pět minut a do konce zápasu.

Předseda disciplinárky Karel Holý shledal, že šlo o bezohledný zákrok, který mohl ohrozit zdraví protihráče. "Byl veden z boku na protihráče, který krátce předtím odehrál kotouč. Vzhledem k situaci, která střetu předcházela, měl protihráč minimální šanci, aby se zákroku vedenému se značnou razancí a ze zákrytu za spoluhráčem mohl bránit," uvedl Holý.

Mallet tím přijde o úterní zápas v Liberci. Zákaz startu a pokuta ve výši deseti procent základního platu následovaly i proto, že si disciplinární tresty vysloužil i v uplynulých dvou letech. V říjnu 2016 dostal stop na tři zápasy za účast v hromadné bitce ještě v dresu Pardubic, vloni v únoru přišel už jako hráč Komety o dvě utkání za faul.

Mladá Boleslav - Kometa Brno: Pacovský byl terčem tvrdého nájezdu Malleta, ten dohrál
720p 360p

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H