Miroslav Horák
6. března 2019 • 11:00

Bartošák o Třinci: Nevím, proč to někdo vytahuje. Rýpl si do Moravce

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Po Naganu jsme zaspali. Teď je načase se vrátit. Vlasák a Marha řeší, co dál po zlatu
SESTŘIH: Česko - Švýcarsko 2:0. ZLATÁ domácí pohádka! Rozhodl Pastrňák
VŠECHNA VIDEA ZDE

V pátek v Brně připomínal papiňák, Patrika Bartošáka darované body Kometě deptaly jako málokterého vítkovického hráče. Byl z něj pan Vztek. Po nedělní výhře s Mountfieldem se dostal k výborné šichtě i v Liberci, kterou však ponížil vítězný gól Tygra Petra Jelínka v oslabení v 58. minutě. Tohle inkaso poslalo Vítkovice do předkola play off Tipsport extraligy.Když ho vidíte, nepochybujete, že za Vítkovice bojuje do roztrhání betonů. Nehledě na to, že podle informací Sportu je upečené jeho nové angažmá v Třinci. Málokdo asi chápe podstatu věci. Že až od nové sezony… I o tom Patrik Bartošák mluvil po úterním utkání, byť svůj odchod k rivalovi vzhledem k platné smlouvě nepotvrdil. Ani nemohl.

Duel v Liberci v mnohém připomínal nešťastný pátek v Brně, zase truchlohra v závěru a smutek. Jen se teď navenek o dost víc držíte. Jak to s vámi šije uvnitř?
„Naštvání je úplně stejné, akorát se nemůžu tolik projevit, aby o mě pan Moravec znovu neřekl, že jsem shodil celý tým. Radši se teď držím, protože osoby pověřené si z toho v televizi dělají, co chtějí a hledají kuriozity tam, kde nejsou. Zklamán jsem úplně stejně jako v pátek, ale držím se zpátky.“

Jen připomenu, že Davidu Moravcovi se nelíbil váš kop do helmy poté, co vás naštvalo, že sudí přehlédli brněnskou ránu do masky.
„On už se nějaké informace dozvěděl od našich trenérů, tím bych kapitolu David Moravec a jeho komentář po zápase v Brně uzavřel.“

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa!

Koupit

Nejlepší data z Tipsport extraligy přináší  

Vstoupit do diskuse
0
Finále
Články odjinud


Články odjinud