Forma v extralize: Růžička se budí pětkrát za noc. A kdy se trefí KOlesz? | iSport.cz
1. prosince 2020 • 09:55

Forma v extralize: Růžička se budí pětkrát za noc. A kdy se trefí KOlesz?

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
 • Vladimír Růžička v létě rýpnul do Sparty, že je jeho Mountfield lepší. První bitva? Není... Vladimír Růžička v létě rýpnul do Sparty, že je jeho Mountfield lepší. První bitva? Není...FOTO: Koláž iSport.cz

  Tipsport extraliga sviští, jako snad nikdy předtím. Kluby dohání zápasové manko, hrají třikrát za týden. Odpočinek? Zatím ne. A tak nejvyšší soutěž přináší jeden zajímavý příběh za druhým. Tak třeba Vladimíru Růžičkovi se s plnou parádou vrátilo předsezonní vyjádření ohledně síly svého týmu a Sparty. Nebo že nejproduktivnější bek Komety nehraje v Brně, ale v Karlových Varech. Jak si vede váš tým? Projděte si speciální žebříček deníku Sport a webu iSport.cz popisující formu jednotlivých týmů za poslední týden. Vše je komentované s lehkou nadsázkou.

 • 14. Mountfield HK

  Posun oproti minulému týdnu: -10

  Od pátku se trenér Růžička budí pětkrát za noc. Nechutná mu. Nemůže se pořádně nadechnout, jako kdyby měl na plicích kovadlinu. Ale klid, tohle není COVID-19. Prohrál se Spartou. To časem přebolí.

  SESTŘIH: Mountfield HK - Sparta 1:2. K obratu Pražanů přispěl prvním bodem Sobotka

 • 13. Zlín

  Posun oproti minulému týdnu: +1

  Jednou to vyšlo, klasický beton a ten nejhnusnější (nejúčelnější, pokud pocházíte ze Zlína) hokej byl v Budějovicích zpátky. Minus? Materiál není kvalitní, drolí se. Dvakrát od té doby hradba praskla.

  SESTŘIH: České Budějovice - Zlín 1:4. Poprvé se trefil syn legendy, Honejsek třikrát nahrával

 • 12. České Budějovice

  Posun oproti minulému týdnu: 0

  Vlastně už jen chybí, aby hráči slyšeli od svého kouče: „Jste dřeváci, na žádnej ťukes nemáte.“ Václav Prospal se při hloupých porážkách zase rozjíždí. Škoda, že opatření nepovolí populární tiskovky v kabině.

  České Budějovice - Zlín: Honejskovu koupačku Patery dokončil po bagu Šlahař, 1:3

 • 11. Pardubice

  Posun oproti minulému týdnu: -1

  Hlavně žádné návraty do škol a courání děcek po ulicích. Anthony Camara tak dál bude potkávat jen samé osmnáctileté důchodkyně. Tím pádem nehrozí skandál jako ve Švédsku. Když se věnuje jen hokeji, válí.

  Mladá Boleslav - Pardubice: Dynamo snížilo. Kolářovu ránu tečoval bruslí Camara, 3:1

 • 10. Liberec

  Posun oproti minulému týdnu: -3

  Třinecko-brněnský trip má vlastně jen jedno pozitivum. Domů se parta vracela z velké dálky až v noci, tím pádem si mohla při prvním adventu prohlédnout městská vánoční osvětlení. Tím plusy končí.

  SESTŘIH: Kometa Brno - Liberec 3:2. Senzační Holík třemi body zkrotil Bílé Tygry

 • 9. Olomouc

  Posun oproti minulému týdnu: +4

  Kucsera, Kolouch, Káňa, Knotek... Všimli jste si střelecké výjimečnosti při výhře nad Motorem? Krvelačná Kohorta, Která Koktajícím Komplikuje Klasické Klevetění. Kdy se trefí KOlesz?

  SESTŘIH: České Budějovice - Olomouc 2:4. Káňa třemi body položil Motor

 • 8. Vítkovice

  Posun oproti minulému týdnu: -3

  Na západočeský trip letadlem. Zpět? Za bod pěšky. V pondělí večer stanovala výprava v Lošticích. Chybí Adam Polášek, zamrzl u plzeňské branky a dál pozoruje kostku, kdy se vrátí po vyloučení Roman Polák.

  SESTŘIH: Plzeň - Vítkovice 6:3. Indiáni se díky zisku tří bodů vrátili zpět do čela tabulky

 • 7. Sparta

  Posun oproti minulému týdnu: -4

  Pořád takové bez chuti. Jednou vyhraje, pak prohraje, a pořád dokola. Když ji sledujete, máte euforii, jako když jdete koupit běžecké boty a odnášíte holínky. Taky jsou na nohy. Jen jste čekali větší parádu.

  SESTŘIH: Sparta - Plzeň 1:3. Asistence Gulaše zařídily hostům tři body

 • 6. Litvínov

  Posun oproti minulému týdnu: +3

  Na Spartě ukázal, že jeho hokej nemusí vypadat jako zpustošená krajina kolem nedalekého Státního zámku Jezeří. Že by se klubala bodová úroda? Hlavně aby ji v úterý zase nerozrejdilo rypadlo z Boleslavi.

  SESTŘIH: Sparta - Litvínov 2:3sn. Vyrovnanou bitvu rozhodl Válek dvěma úspěšnými nájezdy

 • 5. Karlovy Vary

  Posun oproti minulému týdnu: -4

  Stejně je to docela bizarní. Nejproduktivnější obránce Komety nehraje v Kometě. Libora Zábranského poslal otec do Brixenu, pardon, do Varů. Tam rozkvetl a píše svá nejlepší díla. Pět gólů? Wau!

  Zlín - Karlovy Vary: Neuvěřitelné! Dvě vteřiny před koncem dokonal velký obrat hostí Zábranský, 4:5

 • 4. Plzeň

  Posun oproti minulému týdnu: +4

  Když se blíží ty vánoční pohádky... Připomíná nám Popelku. Hodíte na zem oříšek. A lup! Jeden rok vyskočí Frodl. Další Kantner. Teď Suchý. A to se ještě může kdykoliv z přebírání hrachu přiřítit bijec Houdek.

  Sparta - Plzeň: Suchý po krásném pasu od Gulaše propálil Machovského, 0:1

 • 3. Kometa

  Posun oproti minulému týdnu: +3

  Bourret, Spang, Schaus... a do skupiny „velké nic“ postupně zapadá i DeFazio. Jenže v Brně mají jedno přísloví. Tak dlouho se chodí s krýglem pro vodu, až naberou i Mueller a Schneider. A ti vše přebijí.

  SESTŘIH: Plzeň - Kometa Brno 1:2. Indiáni poprvé padli doma, rozhodl Schneider

 • 2. Mladá Boleslav

  Posun oproti minulému týdnu: +9

  Ve své nejlepší sezoně dal David Šťastný 14 gólů, málem ho vynesla na MS. Teď má po 14 zápasech už 12 kusů. Třeba Pittsburgh vážně řekne Radimu Zohornovi, ať vezme na kemp ještě jedno „zavazadlo“.

  SESTŘIH: Mladá Boleslav - Karlovy Vary 11:4. Debakl Energie! Čtyřikrát se trefil Šťastný

 • 1. Třinec

  Posun oproti minulému týdnu: +1

  Detroit poslední roky vypadá jako oškubané kuře. Rudá křídla? Spíš rudá bída. Ale jestli všichni mladíci v organizaci mají podobný zápal jako Filip Zadina, těšte se na raketu nahoru. P.S.: Extraligo, dívej se a piš si!

  Třinec - Mountfield HK: Zadina oklamal spoluhráče z Detroitu Hronka a střelou mezi betony zvýšil domácí náskok, 2:0

Vstoupit do diskuse
0
36.kolo
Články odjinud


Články odjinud