Forma v extralize: Varaďa na ministra, Plzeň na Bory. Komu tím prospějete? | iSport.cz
23. února 2021 • 11:15

Forma v extralize: Varaďa na ministra, Plzeň na Bory. Komu tím prospějete?

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
 • Třinec se pod koučem Václavem Varaďou rychle oklepal z lednové krize a vede extraligu i náš tradiční žebříček aktuální formy. Vítkovice ukázaly, že s nimi může být pěkná ho(la)nička, Kometa moc nemyslí na sázkaře. Zato Plzeň zaútočila místo čela tabulky spíš na pokojík na Borech… Projděte si, jak formu jednotlivých týmů s nadsázkou hodnotí hokejoví redaktoři Sportu!

 • 14. Plzeň (- 8 míst)

  Dřív útočila na nejvyšší mety v lize. Naposledy útočila spíš na pokojík na Borech. Malát se Strakou se zbláznili. Příště nasadí Marcela, který dovede vymlátit hospodu i se zvednutou pravačkou?

  Plzeň - Kometa: Malát druhým hráčem domácích, pro něhož skončil duel s Brnem předčasně

 • 13. Zlín (bez posunu)

  Pokud vám České Budějovice třikrát stáhnou kalhoty a naplácají na holou, je to na zamyšlení. Protože tahle cesta spěje jen k tomu, že od září 2022 budete cítit, jaký vzduch mají haly v Havířově a Kolíně.

  SESTŘIH: Zlín - České Budějovice 2:3. Další drama Motoru. Hosté nyní vyhráli

 • 12. České Budějovice (- 3 místa)

  Liberecký Tomáš Hanousek si ještě dlouho po zápase musel rovnat čelist. Měl tam obtisknutý vzkaz Daniela Voženílka: Takhle bojuju o místo pro příští rok! Poslal bekovi Tygrů aspoň čokoládu? Na bolest...

  SESTŘIH: České Budějovice - Liberec 2:5. Tygři díky dominanci drží čtvrté místo

 • 11. Litvínov (- 1 místo)

  Příští rok by se mohlo začít kopat. Hlinkův stadion má dostat zbrusu nový kabát a opustit kolonku „výjimka pro extraligu“. Růčo, Alby, cinkněte architektovi, ať vám tam někde vzadu upíchne vchod pro legendy.

  SESTŘIH: Pardubice - Litvínov 1:3. Hosté zaskočili Dynamo, zajistili si předkolo

 • 10. Liberec (- 7 míst)

  Jeden absentující Šmíd, to je díra jako po dvou výrazných hráčích. Věž chybí čím dál víc. Třetí operace páteře už není sranda. Věčně dobře naložený bek by si zasloužil lepší konec kariéry. Na place!

  SESTŘIH: Liberec - Třinec 0:4. Dominantní Oceláři jsou ve čtvrtfinále. Tygři opět selhali

 • 9. Pardubice (- 2 místa)

  Kosticyn na sebe přitahuje pozornost, paráda! Jen mu už řekněte, ať sundá ty olověné válečky z vesty, že už může i jezdit rychleji a hrát hokej. Ve hře pět na pět je jen starý a těžký trambus, který brzdí nárazem.

  Pardubice - Třinec: Kosticyn zase řádil. Ostře sestřelil Musila

 • 8. Karlovy Vary ( 3 místa)

  Doma dostanou šestku od Motoru, vyhrají na Spartě, skolí Kometu… Kdepak, i když Vary opustily vršek tabulky, v předkole budou soka dusit, mačkat, trápit. Se Zábranským na Zábranského, vypadá to.

  SESTŘIH: Karlovy Vary - Plzeň 4:2. Skuhravý řídil obrat Energie v derby

 • 7. Mladá Boleslav (- 3 místa)

  Pískej konec! My do tý čtyřky chceme! Ale už na to nemáme nervy… Prohrát ve Zlíně a doma s Vítkovicemi, to by před pár lety nebyla žádná hrůza. Jenže tenkrát není teď. Ještě to bude boj.

  SESTŘIH: Mladá Boleslav - Vítkovice 1:2. Kiksy Středočechů darovaly hostům výhru

 • 6. Mountfield HK (- 1 místo)

  „Hoši, tak postopadesátý. Mám rád útok, ale ne náš. V Litvínově jste to chápali, 0 střel za 20 minut a výhra. 15 střel proti Spartě? Komu tím jako prospějete? To se dalo uhrát na 1:1.“ Váš mrzutý kouč VR.

  SESTŘIH: Mountfield HK - Sparta 1:4. Drtivá pasáž hostů v závěru. Hradec padl i počtvrté

 • 5. Olomouc ( 7 míst)

  Hledá se odrzlý maník, co mančaftu na nádraží před cestou do Prahy pěkně nandal. Zpátky na Hanou hoši vezli rychlíkem triumf 3:0. Hergot, kde ten chlap byl, když přijela Bolka? Vyšlete spojku.

  SESTŘIH: Sparta Praha - Olomouc 0:3. Domácí poprvé bez gólů. Konrád slaví druhou nulu

 • 4. Sparta (- 2 místa)

  Smoleňák si jednou udělal ze Saláka žíněnku, celý zápas proti Hradci otravoval v jeho modrém půlkruhu. A gólman nic. Prostě pokud doma zvládnete 5 dětí, je to víc než jeden Smoleňák.

  Hradecký kapitán Radek Smoleňák se snaží zaskočit brankáře Sparty Alexandera SalákaHradecký kapitán Radek Smoleňák se snaží zaskočit brankáře Sparty Alexandera SalákaFoto Michal Beránek / Sport

 • 3. Kometa ( 11 míst)

  V neděli dali gól Plzni, čímž vytvořili víkendový střelecký průměr 5,0. Beranům devět, indiánům jeden. Jasně, to má logiku. Řekl někdo komeťákům, že i sázkaři musí doma krmit hladové krky?

  SESTŘIH: Plzeň - Kometa Brno 0:1. Nedisciplinovanost domácích. Zámorský trefil fotbalový výsledek

 • 2. Vítkovice ( 6 míst)

  Podívejme se, co se nám klube z klubu, kterého si každý vroucně přával do play off. Protože věděl, že půjde dál. Patnáct bodů z 18 možných, tři výhry po sobě? S Ostravou to může být pěkná ho(la)nička.

  SESTŘIH: Vítkovice - Karlovy Vary 5:2. Lakatoš s Krenželokem zdeptali hosty

 • 1. Třinec (bez posunu)

  Varaďa ho z lednové krize vyvedl poměrně rychle. Až se zase uvolní místo ministra zdravotnictví, nepustili byste ho tam na chvíli? Kdyby řídil očkování on, covid už nám mává z hranic. A pláče.

  SESTŘIH: Vítkovice - Karlovy Vary 5:2. Lakatoš s Krenželokem zdeptali hosty

Vstoupit do diskuse
0
51.kolo
Články odjinud


Články odjinud