31. července 2012 • 11:00

V případě výluky si rád za Slavii zahraju, hlásá Roman Červenka

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Dukla - Plzeň: Viktoria vyrovnala na 1:1. Krásnou kombinaci zakončiil Hořava Dukla - Plzeň: Viktoria vyrovnala na 1:1. Krásnou kombinaci zakončiil Hořava
RENTGEN: Zvládne Slavia v nové sezoně lépe Trpišovského styl fotbalu? RENTGEN: Zvládne Slavia v nové sezoně lépe Trpišovského styl fotbalu?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Roman Červenka, bývalá střelecká hvězda ruské KHL a nová akvizice Calgary Flames, prozatím trénuje s hokejisty Slavie. Odchovanec vršovického klubu se těší na premiérovou sezonu v NHL. Zároveň však není jisté, zda zámořská hokejová liga začne včas. Proto by podle oficiálního serveru pražské Slavie v případě výluky mohl "Červus" opět hrát za pražský tým.A jakým způsobem se Roman Červenka připravuje na svou první sezonu v NHL? Zatím trénuje s hokejisty svého mateřského klubu.

"Minulý týden jsem začal trénovat se Slavií a budu v tom pokračovat, dokud nezačne extraligová sezona," nechal se slyšet bývalý hráč ruského Avangardu Omsk.

Současně přiznává, že nechodí se Slavií na všechny tréninky, ale připravuje se i individuálně.

"Snažím se dělat i něco navíc, ale teď je teprve začátek. Budu to stupňovat, čím víc se sezona bude blížit. Měl jsem i pestrou suchou přípravu. Chodil jsem běhat, hrál různé sporty, dělal jsem prostě, co potřebuju," přiznal Červenka.

S poctivou přípravou přicházejí i ambiciozní osobní cíle. "V Calgary chci hrát co nejvíc, dostat co největší prostor na ledě a být týmu platný. Hlavně aby NHL začala co nejdříve," přeje si útočník.

O variantě, že se začátek NHL posune a bude výluka, radši ani neuvažuje. "Zatím nad tím nepřemýšlím, doufám, že NHL začne jak má. Když ne, tak se uvidí. Když si tady na Slavii chvíli zahraju, budu určitě jen rád," uzavřel Červenka.

Roman Červenka poprvé navlékl dres Calgary Flames
Roman Červenka poprvé navlékl dres Calgary Flames

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze