Velká sláva: ocenění Zlatá hokejka oslaví 50. narozeniny, dorazí hvězdy | iSport.cz
14. června 2018 • 20:56

Velká sláva: ocenění Zlatá hokejka oslaví 50. narozeniny, dorazí hvězdy

Autor:
Reklama
David Pastrňák se stal nejmladším vítězem ankety Zlatá hokejka
TOP VIDEA
Olomouc - Baník: Fillo po nádherné kombinaci poslal Ostravu do vedení Olomouc - Baník: Fillo po nádherné kombinaci poslal Ostravu do vedení
Říha po prvním tréninku: Chci, aby hráči pochopili, že reprezentace je vrchol Říha po prvním tréninku: Chci, aby hráči pochopili, že reprezentace je vrchol
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vítěz Zlaté hokejky bude oznámen na galavečeru v úterý večer. Podle pořadatelů, Českého svazu ledního hokeje a společnosti BPA sport marketing, se akce ponese především v duchu oslav 50. výročí od vzniku ankety. Pozvání obdrželi všichni žijící vítězové, třináct slíbilo, že do Prahy dorazí. „Máme radost, že zájem je obrovský, myslím, že to bude velmi slavnostní večer,“ řekl prezident svazu Tomáš Král.Změní se i formát vyhlášení, ubere se z rozjuchané formy, přibude serióznost. Večerem provede moderátorka Událostí v České televizi Daniela Písařovicová. Navíc prý už nehrozí, že by při vyhlášení Zlaté hokejky zůstávaly místo hokejistů prázdné sedačky, jak tomu bývalo v minulosti.

Z nominovaných se omluvil pouze útočník Ondřej Palát, neboť bude mimo Českou republiku. Martin Erat, Pavel Francouz, Milan Gulaš, Tomáš Hertl, Ondřej Kaše, David Krejčí, Martin Nečas, David Pastrňák a Jakub Voráček mají do Fora Karlín na vyhlášení dorazit.

„Pomohla nám změna, kdy jsme místo konání Zlaté hokejky přesunuli z Karlových Varů do Prahy a termín jsme z víkendu posunuli na všední den,“ uvedla předsedkyně představenstva a generální ředitelka BPA Jana Obermajerová.

Rekordmanem Zlaté hokejky je s dvanácti prvenstvími Jaromír Jágr, posledním vítězem je útočník Bostonu David Pastrňák.

Témata:  sport, hokej, Zlatá hokejka
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko
(pá 18:30), Liberec - Bohemians 1905 (so 17:00), Zlín - Teplice (so 17:00), Ml. Boleslav - Opava (so 17:00), Slavia - Jablonec (so 19:00), Karviná - Plzeň (ne 15:00), Sparta - Příbram (ne 18:00), Olomouc - Baník Ostrava (po 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze