14. června 2018 • 20:56

Velká sláva: ocenění Zlatá hokejka oslaví 50. narozeniny, dorazí hvězdy

Autor:
Reklama
David Pastrňák se stal nejmladším vítězem ankety Zlatá hokejka
TOP VIDEA
FAKTA MS: (Huri)Kane vystřílel výhru Anglie, Lukaku pomohl dvěma góly Belgii FAKTA MS: (Huri)Kane vystřílel výhru Anglie, Lukaku pomohl dvěma góly Belgii
Sportovní ředitel Ščasný - o stavu kádru Sparty, posilách i možných odchodech Sportovní ředitel Ščasný - o stavu kádru Sparty, posilách i možných odchodech
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vítěz Zlaté hokejky bude oznámen na galavečeru v úterý večer. Podle pořadatelů, Českého svazu ledního hokeje a společnosti BPA sport marketing, se akce ponese především v duchu oslav 50. výročí od vzniku ankety. Pozvání obdrželi všichni žijící vítězové, třináct slíbilo, že do Prahy dorazí. „Máme radost, že zájem je obrovský, myslím, že to bude velmi slavnostní večer,“ řekl prezident svazu Tomáš Král.Změní se i formát vyhlášení, ubere se z rozjuchané formy, přibude serióznost. Večerem provede moderátorka Událostí v České televizi Daniela Písařovicová. Navíc prý už nehrozí, že by při vyhlášení Zlaté hokejky zůstávaly místo hokejistů prázdné sedačky, jak tomu bývalo v minulosti.

Z nominovaných se omluvil pouze útočník Ondřej Palát, neboť bude mimo Českou republiku. Martin Erat, Pavel Francouz, Milan Gulaš, Tomáš Hertl, Ondřej Kaše, David Krejčí, Martin Nečas, David Pastrňák a Jakub Voráček mají do Fora Karlín na vyhlášení dorazit.

„Pomohla nám změna, kdy jsme místo konání Zlaté hokejky přesunuli z Karlových Varů do Prahy a termín jsme z víkendu posunuli na všední den,“ uvedla předsedkyně představenstva a generální ředitelka BPA Jana Obermajerová.

Rekordmanem Zlaté hokejky je s dvanácti prvenstvími Jaromír Jágr, posledním vítězem je útočník Bostonu David Pastrňák.

Témata:  sport, hokej, Zlatá hokejka
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze