14. listopadu 2018 • 13:20

Plekanec trénoval s Kladnem, co bude dál? Jágr vtipkoval o Kometě

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Příbram - Sparta: Rezek jako Ronaldo! Nádherně se trefil z přímého kopu Příbram - Sparta: Rezek jako Ronaldo! Nádherně se trefil z přímého kopu
Hemský usiluje o návrat do profi hokeje. Podívejte se na jeho trénink Hemský usiluje o návrat do profi hokeje. Podívejte se na jeho trénink
VŠECHNA VIDEA ZDE

Skromný kladenský zimák nabídl během středečního dopoledne exkluzivní pohled. Kromě hvězdného majitele Rytířů si přes hodinu na ledě střihnul také Tomáš Plekanec. Ten požádal Jaromíra Jágra o azyl pro trénink v rodném městě poté, co mu definitivně skončila velmi obsáhlá životní kapitola jménem NHL. „Osmašedesátka“ ráda souhlasila. A ještě raději by ho viděla v kladenském dresu definitivně. Sám bývalý hráč Montrealu však ještě neví, kde bude v Česku působit. „Zatím jsem to opravdu neřešil, nepřemýšlel jsem nad tím tolik. Je to ve stádiu, kdy se připravuji a nabírám kondičku, a během té doby se rozhodnu,“ upřesnil Plekanec.Obě hvězdy na promrzlém kladenském kluzišti skutečně nejvíce zářily.

Tomáš Plekanec se na ledě pohyboval montrealské výstroji, jen dres nesl podobiznu rytíře. To Jaromír Jágr měl zase jako jediný ze všech hráčů na ploše červený svršek.

Prvně jmenovaný si poprvé zatrénoval na Kladně s celým místním A týmem. Ze šaten k ledu vypochodoval po schodech mezi posledními, ovšem zase nejdéle vydržel. Jeho individuální dril ze střídačky a s nohama na mantinelu sledoval sám pan majitel. „Nenatáčejte ho, pak ho tři roky neprodáme,“ culil se Jágr směrem ke kameramanovi iSport TV. Zda bude Plekanec skutečně patřit Rytířům, zatím ale není jasné.

Tomáš Plekanec při tréninku Rytířů Kladno
Tomáš Plekanec při tréninku Rytířů Kladno

Trénink dnes už bývalé legendy Canadiens, který absolvoval v poměrně ostrém tempu, avšak bez soubojů, skončil po zhruba 75 minutách. V tu chvíli již patřil zimák jen a jen „osmašedesátce“. Plekanec zamířil mezi novináře. A byl zahlcen salvou otázek na téma budoucího působiště.

Bude to v extralize? A konkrétně třeba v Kometě? Sám muž, jenž v zámořské NHL odehrál 1 001 utkání, nestihl odpovědět. „Do p*dele s Kometou. Tou jsem byl já před dvaceti lety,“ zahlásil se smíchem nedaleko stojící Jágr. „Zase je to všude blízko,“ culil se Plekanec.

Kam jeho kroky v blízké budoucnosti skutečně zamíří, rozmyšleno v tuto chvílí podle svých slov nemá. „Zatím jsem to opravdu neřešil, nepřemýšlel jsem nad tím tolik. Je to ve stádiu, kdy se připravuji a nabírám kondičku a během té doby se rozhodnu. Budu mluvit s Jardou, ale i dalšími lidmi,“ upřesnil šestatřicetiletý hráč.

Jasněji by mělo být v horizontu čtrnácti dnů, kdy – pokud se bude vše dobře vyvíjet – by mohl být plně bez zdravotních problémů. „Je to otázka přibližně dvou týdnů, pak bych mohl nastoupit do ostrého tréninku, potažmo zápasu,“ dodal Plekanec.

Plekanec trénoval na Kladně. Jasno bude do čtrnácti dnů, ujišťuje útočník
1080p 720p 360p

Jágr vtipkoval o Plekancovi: Běžte do pr... s Kometou! To jsem byl před dvaceti lety
1080p 720p 360p

Plekanec už trénoval s Kladnem, s Jágrem se smáli a zářili cizími barvami
1080p 720p 360p

 

TIPSPORT extraliga – nejvyšší hokejová liga 2018/2019

Aktuální kolo Kompletní rozpis zápasů Tabulka Kanadské bodování hráčů Statistiky brankářů Program v TV Nová pravidla a tresty Přestupy ONLINE Sazka Fantasy extraliga

Nejvyšší domácí hokejová soutěž Tipsport extraliga startuje v pátek 14. září. Na fanoušky čeká celkem 52 kol plus play off, skupina o udržení a baráž o extraligu. Nově Tipsport extraligu vysílá vedle ČT sport i program O2 TV Sport. Program extraligy v TV sledujte zde >> Současně se v hokejové extralize zavádí nová pravidla, jejich přehled najdete zde >>Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze