15.5.2019 • 10:00

Tři cyklistické novinky, které by vám rozhodně neměly uniknout

Vstoupit do diskuse
0
 • Přinášíme vám 3 novinky, které by vám rozhodně neměly uniknout!

  Cyklistická sezóna je v plném proudu. Vydejte se s námi na obhlídku letošních trendů a inspirujte se novinkami, které ve vaší cyklistické výbavě rozhodně nesmí chybět.

 • Oblečení

  Cyklistická sezóna je tady. Pokud patříte mezi ty, kteří se rádi vydávají na celodenní vyjížďky s návratem v dopředu neznámou hodinu, rozhodně byste měli pamatovat na dostatečné osvětlení a reflexní prvky. Svítivým páskům, které můžete obmotat kolem nohy či kola, už dávno odzvonilo. Trendem mezi cyklisty se stává celoreflexní oblečení, které k večeru rozzáří doslova celé vaše tělo.

  Celoreflexní kolekci nabízí například značka Force, která přišla na trh se svítivými rukavicemi, bundou a návleky na tretry. Díky tomuto vybavení můžete předejít na silnici i neosvětlených stezkách řadě nepříjemných situací. Oblečení vás navíc spolehlivě ochrání před chladem i kapkami deště.

  S celoreflexní bundou vás nikdo nepřehlédne.Foto Force.cz

   

 • Výživa

  Pokud se chystáte na celodenní výlet na kole, zřejmě i vy budete přemýšlet, jaké jídlo si vzít sebou. Brát do kapsy krabičku s obědem a svačinou, není však na vyjížďku úplně ideální. Hlad si, ale nevybírá a rád překvapuje v momentě, kdy je to do nejbližší restaurace či obchodu ještě pár pěkných kilometrů daleko.

  Z této svízelné situace vás může vysvobodit PokEat. Vypadá trochu jako ovocná kapsička pro děti, avšak nenechte se zmást. V tomto malém balení se ukrývá plnohodnotné jídlo, které obsahuje všechny potřebné živiny a je 100% přírodní.

  Základ výrobku tvoří mandle, chia a lněný olej, jáhly, pohanka, ovoce a tři druhy proteinů. Je tak skvělým zdrojem energie při sportu, cestování anebo zkrátka v momentě, kdy nemáte čas na zdlouhavou přípravu jídla. Díky její velikosti můžete kapsičku bez problému schovat do bundy nebo cyklistické brašny, kde bude kdykoliv po ruce.

  Pokeat budete mít vždy po ruce.Foto Instagram

   

 • Vybavení

  Bolest zadních partií při jízdě na kole řeší snad úplně každý z nás. Ačkoliv málokomu vyhovuje sedlo přímo z výroby, drtivá většina rekreačních cyklistů jej nikdy nevymění. Přitom výsledný dojem z času stráveného na kole se díky správné volbě sedla může zásadně lišit. Na výběr vhodného sedla by neměli zapomínat ani majitelé elektrokol, kteří na něm tráví daleko více času než běžní cyklisté.

  Dobrou alternativou pro majitele běžných i elektrických kol mohou být sedadla značky Bioaktive. Ta spadá pod legendárního výrobce cyklistického vybavení Selle San Marco. Bioaktiv nabízí kvalitní komfortní sedla určená hobby sportovcům. Můžete si vybrat ze tři základních řad podle vašeho tipu jízdy: sportovní, městský a trekking. Speciálně vyvinuté biokompatibilní gelové části výplně zajišťují zmenšení tlaku na těch nejcitlivějších částech těla každého cyklisty. Výhodou je také příjemná pořizovací cena.

  Na správné sedlo by neměli zapomínat ani majitelé elektrokolFoto www.bioaktive.cz

   


Další články autora

iSport LIFE

Běh Kolo Testy Inspirace Akce iSport LIFE Columbia běžecké závody

iSport LIFE je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. Přijmi výzvu!

Jízdní kola * Elektrokola * Elektrokoloběžky * Tenisové vybavení na Heureka.cz

18. září 2021
Brno
Výsledky
16. října 2021
Praha
Výsledky

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud
Články odjinud

{# Inicializace knihovny pro opozdene nacitani zdroju #}