Unikátní virtuální závod KPŽ a ROUVY. Srovnejte se s hvězdami | iSportLIFE | iSport.cz
Autor: iSport.cz
17.2.2020 • 12:39

Unikátní virtuální závod KPŽ a ROUVY. Srovnejte se s hvězdami

Vstoupit do diskuse
0

Na jaře odstartuje ji 21. sezona cyklistického seriálu Kolo pro život a všichni sportovní nadšenci se opět budou mít na co těšit. Ještě před dubnovým startem v Dobřichovicích a odtajněním všech lákadel nové sezony pak připravili pořadatelé pro všechny cyklisty jednou lahůdku již na konec února. Ve spolupráci s ROUVY a SKI BIKE Centrem Radotín se ve čtvrtek 20. února uskuteční unikátní virtuální závod za účasti mnoha sportovních osobností a s možností aktivního zapojení fanoušků.Již na začátku ledna byly spuštěny vyjížďky GROUP RIDES, které umožnily všem cyklistům společné virtuální vyjížďky na atraktivních světových tratích a navíc pod profesionálním vedením. Ambasadoři ROUVY a KPŽ tak určovali z trenažerů tempo například v americkém Canyonville, britském Fred Whitton Sunny nebo klasickém výjezdu na Passo dello Stelvio.

Česká softwarová aplikace ROUVY, která je paradoxně známá především v Americe a západoevropských zemích, si však pomyslný vrchol zimní sezony ponechala právě na závod 20. února.

Ve SKI BIKE Centru Radotín se sejdou osobnosti v čele Kristiánem Hynkem, Ondřejem Cinkem, Karlou Štěpánovou, Ondřejem Synkem, Tomášem Višňovským nebo Janou Pichlíkovou. Akce je však určena také pro širokou veřejnost.

Díky softwaru ROUVY si můžete na trenažéru projet úžasné světové tratě...Díky softwaru ROUVY si můžete na trenažéru projet úžasné světové tratě...Foto Archiv

Všichni příznivci na místě si budou moct vyzkoušet svou formu v mini závodě BEAT THE BEST, v rámci kterého je na připravených trenažerech bude čekat minutovou trať a souboj s těmi nejlepšími.

Následně pak budou mít možnost fandit sportovním osobnostem v online závodu na trase Šumavského MTB maratonu. „Trať se natáčela v rámci loňského ročníku, závodníci se opravdu prostřednictvím obrazovek ocitnou přímo na šumavských cestách. Těší nás, že si závodní trať projedou špičková cyklistická jména a třeba také olympijský medailista ve veslování Ondřej Synek. Fanoušci kdekoliv po světě budou moct jejich závodění pozorovat před aplikace Rouvy online,“ přibližuje akci ředitel komunikace spolupořádající agentury Petr Čech Sport Tomáš Pravenec.

Ještě před exhibičním závodem osobností bude o čtvrtečním odpoledni spuštěn veřejný online závod na trase Šumavského MTB maratonu, kterého se může účastnit každý, kdo je v aplikaci přihlášen. „Všichni sportovci tak budou moct svůj dosažený čas porovnat s profesionály,“ doplňuje Pravenec, který zároveň zve na samotnou akci všechny diváky cyklistického sportu: „Vstup je zdarma, programem bude provázet Tomáš Hauptvogel. Návštěvníci se mohou těšit na welcome drink i možnost setkání se sportovními osobnostmi, především si však budou moct sami ozkoušet svoji aktuální formu nebo jen fandit v rámci unikátního závodu. Každý si přijde na své a my se na všechny moc těšíme.“ 

Program virtuálního závodu

PROGRAM:
18:00     Oficiální start akce
18:30     BEAT THE BEST, závod na trenažerech na 1 minutu
19:00     Úvodní slovo
19:15     Autogramiáda přítomných sportovců
20:00     Hlavní závod
20:20     Vložený závod BEAT THE BEST, závod na trenažerech na 1 minutu
21:15     Vyhlášení výsledků hlavního programu
21:30     Ukončení oficiálního programu a volná zábava
22:30     Konec akce


Vstoupit do diskuse
0
Další články autora

Tour de France 2019

Vítěz: Egan Bernal Program a ONLINE přenosy Profily všech etap Dresy na Tour de France Nominace týmů Stáje

Tour de France je nejslavnější etapový cyklistický závod, 106. ročník v roce 2019 ovládl jako první Kolumbijec v historii Egan Bernal. Jediným Čechem na startu "Staré dámy" byl Roman Kreuziger, který dojel na celkovém 16. místě.

Jízdní kola * Elektrokola * Elektrokoloběžky * Tenisové míče na Heureka.cz

26. dubna 2020
Praha
Už brzy
12. září 2020
Brno
Přihlásit se
10. října 2020
Praha
Přihlásit se

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud