Závod mezi tanky! Soutěžte se Superlife o 60 startovných na akci Boletice Race | iSportLIFE | iSport.cz
Autor: frc
15.6.2016 • 23:48

Závod mezi tanky! Soutěžte se Superlife o 60 startovných na akci Boletice Race

Závody cyklistů a běžců v kulisách unikátní přírody, která byla veřejnosti desítky let skryta. O tom bude akce Boletice Race ve stejnojmenném vojenském újezdu na Šumavě. Do neznámých koutů, mezi které patří i tanková střelnice, se můžete vydat 2. července i vy s celou rodinou i aplikací Superlife. Díky ní můžete soutěžit následující dva víkendy o celkem 60 startovných.Boletice Race je závod, který chce spojit sportovní zážitek s nevšedním prostředím. Proto je místem konání přísně střežený vojenský újezd, který se veřejnosti otevře pouze na jediný den – 2. července, kdy se v krajině zvané „neznámá Šumava“ uskuteční několik závodů pro běžce a cyklisty. K tomu bude na programu i klání dračích lodí na Lipně a doprovodné akce pro celou rodinu.

Běžce čeká závod na 20 km, cyklisté na MTB mají na výběr ze dvou možností – 41 km a 68 km. Všechny trasy vedou přes funkční tankovou a minometnou střelnici, která je jinak běžnému lidskému oku skryta.

Vedle toho ale podnik na asfaltových i nezpevněných lesních cestách zavede sportovce na vyhlášená místa Boletic - Adolfův kámen, 1 236 metrů vysoký vrchol Knížecího stolce nebo pramen řeky Blanice.

Na každou trať se může vydat maximálně tisíc účastníků a díky Superlife se mezi ně můžete zařadit i vy. Stačí si stáhnout sportovní aplikaci a splnit tento nebo příští víkend jakoukoliv výzvu s logem Boletice Race. Vyzkoušejte si vzdálenosti šumavské akce nanečisto a vyhrajte. Na 5 nejlepších mužů a 5 nejlepších žen v každé ze tří výzev čeká zdarma startovné na ostrý závod.


Témata:  sportsuperlifezávod
Další články autora
 

iSport LIFE

Běh Kolo Testy Inspirace Akce iSport LIFE Columbia běžecké závody

iSport LIFE je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. Přijmi výzvu!

26. dubna 2020
Praha
Přihlásit se
12. září 2020
Brno
Přihlásit se
10. října 2020
Praha
Přihlásit se

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud
Články odjinud