Výslech olympijského hrdiny! Kajakář Dostál bude znovu vysílat z Kalifornie | iSportLIFE | iSport.cz
13.3.2017 • 12:25

Výslech olympijského hrdiny! Kajakář Dostál bude znovu vysílat z Kalifornie

Vstoupit do diskuse
0

Bronz, stříbro, bonz. Přesně tak vypadá sbírka olympijských medailí Josefa Dostála. Z mistrovství světa už má dokonce dvě zlaté. Nejúspěšnější rychlostní kajakář české historie pro další úspěchy trénuje v těchto dnech ve slunné Kalifornii, odkud se občas ozývá svým fanouškům prostřednictvím sociálních sítí. V 17.15 bude znovu živě vysílat, tentokrát dostanou prostor hlavně otázky diváků. Zapojit se můžete na facebookových stránkách Českého olympijského týmu.V první řadě je Josef Dostál špičkovým sportovcem, za kterého mluví skvělé výsledky. V druhé řadě je ale i výrazným showmanem, který rád baví své fanoušky.

Vydatně k tomu využívá možností sociálních sítí, kde má i své speciální hashtagy: #DostalStyle a #DostalLIVE. Zatímco první značka má odkazovat na jeho pohodový sportovní a životní přístup, pod zkratkou #DostalLIVE začal vysílat živé přenosy z míst, kde zrovna trénuje.

Na vodě jako doma! Josef Dostál zvyšuje výkon v Kalifornii
Na vodě jako doma! Josef Dostál zvyšuje výkon v Kalifornii

V 17.15 zahájí další vysílání z kalifornského města Chula Vista, kde se už několikátým týdnem připravuje na následující závodní sezónu. Sympatický kajakář tak opět nabídne nahlédnutí do života vrcholového sportovce. Tentokrát však dostanou velký prostor otázky diváků.

K výslechu obra Dostála se můžete připojit na facebookové stránce Českého olympijského týmu.

Josef Dostál

Narodil se 3. března 1993 v Praze

Výška: 203 cm

Je majitelem široké sbírky medailí. Mezi ty nejcennější patří dvě zlaté z MS v roce 2014 v Moskvě, které získal na singlkajaku a jako člen čtyřkajaku na kilometrové trati, bronzová medaile z olympiády v Londýně v roce 2012 (čtyřkajak, 1 000 metrů) a dvě medaile z olympiády v Riu 2016: stříbrná (singlkajak, 1 000 metrů), bronz (čtyřkajak, 1 000 metrů).

Studuje na Vysoké škole chemicko-technologické, obor potravin. Jak sám říká, velmi rád jí, ale jeho největším koníčkem je jednoznačně rybaření. Je velmi aktivní na sociálních sítích (facebook, instagram), kde se často snaží své fanoušky pobavit.


Vstoupit do diskuse
0
Další články autora

iSport LIFE

Běh Kolo Testy Inspirace Akce iSport LIFE Columbia běžecké závody

iSport LIFE je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. Přijmi výzvu!

Jízdní kola * Elektrokola * Elektrokoloběžky * Tenisové vybavení na Heureka.cz

23. srpna 2020
Praha
Přihlásit se
12. září 2020
Brno
Přihlásit se
10. října 2020
Praha
Přihlásit se

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud
Články odjinud