Cvičení v karanténě. VIDEO: čeští sportovci vám ukáží svoje tipy | iSportLIFE | iSport.cz
17.4.2020 • 16:40

Cvičení v karanténě. Jak trénuje fotbalový pár i mistr světa v kickboxu?

Vstoupit do diskuse
0

Jak trénovat v období karantény, kdy je řada sportovišť nepřístupných? Inspirujte se na Instagramu iSport.cz a zacvičte si pod vedením profesionálů. Podívejte se, jak trénuje například brankář FC Slovanu Liberec Filip Nguyen nebo jaké cviky připravil pro své svěřence mistr světa v kickboxu Václav Sivák.Je to přesně měsíc, co byla v Česku vyhlášena karanténa kvůli epidemii koronaviru. S tím souvisí i uzavření areálů, tělocvičen a dalších sportovišť, které profesionálové využívali ke svému tréninku. I přesto na sobě však čeští sportovci nepřestávají poctivě pracovat, aby byli připraveni na nadcházející závodní období.

Na Instagramu iSport.cz máte nyní jedinečnou příležitost nahlédnout do domácích tréninkových plánů českých hvězd.

Na Instagramu iSport.cz můžete sledovat, jak trénují profesionálové
Na Instagramu iSport.cz můžete sledovat, jak trénují profesionálové

V minulém týdnu ukázal na Instagramu svůj trénink například golman FC Slovanu Liberec Filip Nguyen. Asistovala mu u toho jeho krásná přítelkyně Aneta Ngová.

Jen těžko uvěřit, že Anetu do jejich seznámení fotbal příliš nezajímal. Neúnavně dávala svému příteli přihrávky, které golman FC Slovanu Liberec bezchybně vychytal a nebála se dokonce ani hlaviček.

Trénink pod vedením mistra světa

Dalším fotbalistou, který se podělil s fanoušky o svůj cvičební plán byl obránce FK Jablonec Dominik Plechatý. Ten absolvoval společný silový trénink s mistrem světa v kickboxu Václavem Sivákem.

Ten mladého fotbalistu rozhodně nešetřil. Sportovci se vzájemně nosili na zádech, dělali tak zvané trakaře nebo namísto činky používali své sparing partnery.

Svůj trénink ukázal také český bobař Dominik Dvořák. Ten má sportovní zkušenosti nejen coby pilot dvojbobu, ale také jako atlet. Ještě v roce 2014, než se začal soustředit na svoji současnou disciplínu, byl dokonce součástí běžecké štafety na 4×100 metrů, která na MČR získala zlato. 

Na Instagramu předvedl 12 cviků, které můžete provádět doma i venku. "Ideální bude, když si stáhnete do mobilu aplikaci, která vám trénink změří. Třicet sekund byste měli provádět jeden cvik, pak by měla následovat patnáctisekundová pauza," doporučuje bobař.

Kompletní trénink Dominika Dvořáka i dalších českých sportovců najdete ve výběrech na Instagramu iSport.cz.


Vstoupit do diskuse
0
Další články autora

iSport LIFE

Běh Kolo Testy Inspirace Akce iSport LIFE Columbia běžecké závody

iSport LIFE je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. Přijmi výzvu!

Jízdní kola * Elektrokola * Elektrokoloběžky * Tenisové vybavení na Heureka.cz

23. srpna 2020
Praha
Přihlásit se
12. září 2020
Brno
Přihlásit se
10. října 2020
Praha
Přihlásit se

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud
Články odjinud