8. února 2018 • 15:48

Basketbalistu Krejčího čeká prestižní kemp během Utkání hvězd NBA

Autor:
Český basketbalista Vít Krejčí byl podruhé za sebou pozván na prestižní kemp Basketball Without Borders (basketbal bez hranic), který každoročně pořádá NBA společně s mezinárodní federací FIBA. Zatímco loni byl v Izraeli, tentokrát se akce koná 16. až 18. února v rámci Utkání hvězd NBA v tréninkovém centru Los Angeles Lakers.


Sedmnáctiletý rozehrávač ze Zaragozy je považovaný za největší český talent od Tomáše Satoranského, který hraje NBA za Washington. Na kempu bude mít Krejčí možnost učit se od velkých jmen zámořské soutěže.

Čtyřicítce pozvaných hráčů z celého světa se budou věnovat třeba pětinásobný účastník Utkání hvězd NBA Al Horford z Bostonu, Litevec Domantas Sabonis z Indiany, Rus Timofej Mozgov z Brooklynu, Sam Dekker z LA Clippers a slovinský mistr Evropy Goran Dragič z Miami, který by jako rozehrávač mohl Krejčímu předat cenné rady. Chybět nebude ani legenda NBA Dikembe Mutombo. O hráče se budou starat i asistenti trenérů z NBA včetně P.J. Carlesima, který v roce 1992 byl asistentem na olympijských hrách u amerického "Dream Teamu".

Krejčí je v širší nominaci českého národního týmu na únorové zápasy kvalifikace o mistrovství světa v Bulharsku a na Islandu. Sraz začíná 19. února, tedy den po kempu. Dá se tak očekávat, že tentokrát ještě Krejčí reprezentační dres neoblékne. V Los Angeles však může udělat další důležitý krok k tomu, aby se stal pátým Čechem v NBA.

Témata:  FIBA, Krejčí, basketbal, NBA, Sport
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze