18. února 2018 • 19:16

Třinec skončil po výhře nad Davosem na Hockey Summitu třetí

0
Hokejisté Třince vyhráli na závěr turnaje Hockey Summit nad pořádajícím Davosem 6:2 a obsadili třetí místo. Zaostali o dva body za vítězným Dinamem Riga a o bod za druhým Magnitogorskem, Davos skončil bez bodu poslední. Dvěma góly se na vítězství nad Davosem podílel útočník Erik Hrňa.

Třinec po pátečním vítězství nad Rigou 2:1 po samostatných nájezdech a sobotní prohře s Magnitogorskem 3:5 přímý souboj o konečnou třetí pozici ovládl. Na vedoucí trefu Romana Vlacha z 12. minuty odpověděl ještě v první třetině Kessler, ale Oceláři rozhodli třemi góly ve druhém dějství.

Vedení 4:1 zajistili Hrňa, Mikulík a Rákos, v polovině závěrečné třetiny navíc ještě zvýšil na čtyřbrankový rozdíl opět Hrňa. Sciaroni sice vzápětí zkorigoval stav, ale poslední slovo měl obránce Kovář.