9. listopadu 2018 • 20:35

Hlasy po utkání 15. kola první fotbalové ligy M. Boleslav - Dukla

0
Hlasy po utkání 15. kola první fotbalové ligy FK Mladá Boleslav - Dukla Praha (0:0):

Jozef Weber (trenér M. Boleslavi): "První půle byla vlažná z obou stran, vůbec se mi to nelíbilo. Něco jsme si řekli v kabině a druhá půle byla lepší. Jen nám chyběla kvalita, abychom něco proměnili. Prospali jsme první půli a pak nás to potrestalo. V defenzivě jsme pracovali spolehlivě, ale gól jsme nedali zaslouženě. Komličenko nám chyběl, ale měli jsme si poradit i bez něj, možnosti na to byly. Dřív ve mně hrklo štěstím, když byla odpískaná penalta, ale teď kvůli videu už začínám mít reflex, že se ještě nesmím radovat. V závěru jsme měli několik vynikajících přímých kopů, škoda, že jsme je lépe nerealizovali jak kopem, tak i lepším náběhem. Bylo to utkání, které měla rozhodnout standardní situace."

Roman Skuhravý (trenér Dukly): "Jsem rád, že po těch dvou zápasech, kdy jsme dostali mraky gólů, se nám zlepšila organizace hry a hra bez balonu. Za to si hráči zaslouží pochvalu. V první půli jsme měli hodně zajímavých situací po zisku míče, ale nevyřešili jsme to tak, jak to umíme. Ve druhé půli jsme také byli silnější v kombinaci, domácí byli nervóznější. Brejky jsme mohli vyřešit lépe. Závěr patřil Boleslavi, dlouhými míči nás dostala pod tlak, ale dohráli jsme to. Bylo to upracované utkání, které skončilo zaslouženou remízou. Jednoznačně pro nás byla výhoda, že domácím chyběl Komličenko. Hraje ve vynikající formě, Boleslav to má na něm postavené."