TOP VIDEA
Samková: Bylo to těžší než v Soči. Holky se hrozně zlepšily Samková: Bylo to těžší než v Soči. Holky se hrozně zlepšily
12. den na ZOH: Ester vs. Nagano, Češi vs. plexi, Fourcade vs. všichni 12. den na ZOH: Ester vs. Nagano, Češi vs. plexi, Fourcade vs. všichni
VŠECHNA VIDEA ZDE

Koukáte se na Kometu a víte, že jede jedním směrem. Ano, někdy nevyhraje. Někdy prohraje. Ale téměř bez výkyvu předvede výkon, který jde od A do Z. Velmi podobný pocit máte z Plzně, Třince i Hradce. Výsledky tomu odpovídají. Pak jste přišli na Spartu a bylo to jednou tak, podruhé onak. Málokdy dvakrát stejně. Často od M k B. Zkrátka chaos. První dva duely pod Františkem Výborným naznačily, že tohle by se mohlo zlepšit. Že tým dostane svou tvář.Ano, zatím jsou to jednoduché (a samozřejmé) prvky, které ho zdobí. Lepší bruslení, větší energie v osobních soubojích a především menší odevzdanost. I od toho se dá odrazit dál i na to dokážou nějaký čas fanoušci chodit.

Velmi rychle je ale potřeba budovat nástavbu.

Situace v tabulce není kritická, nicméně silně alarmující. Pokud se má konat posun směrem vzhůru, musí práce nést výsledky. Ideálně okamžitě.

Není těžké ukázat na hlavní problémy. Velmi špatná produktivita. Zbytečné komplikace ve vlastním pásmu. Zásadní úbytek fyzických či psychických sil v závěrech duelů. A právě tohle stálo body pod Jiřím Kalousem a stojí body stále. Ne štěstí, ne smůla.

František Výborný ve dvou utkáních dostal poznatky, které bude v následujících dnech analyzovat. Není vyloučeno, že tým bude chtít zlepšit i dalším zásahem do kabiny.

720p 360p
Sparta - Mountfield HK: Červený rozhodl v poslední sekundě prodloužení! Hradec bere bod navíc

720p 360p
Sparta - Mountfield HK: Klimek držel puk v rukavici, pak ho přihrál rukou. Rozhodčí ho nevyloučil

720p 360p
Sparta - Mountfield HK: Nedáš dostaneš! Po šanci Hradce Králové se prosadil Kudrna a vyrovnal na 1:1

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze