V Bulharsku si Vrba polepší. Jde o odměnu za špičkovou práci v Plzni | iSport.cz
Jakub Konečný
13. prosince 2019 • 18:22

V Bulharsku si Vrba polepší. Jde o odměnu za špičkovou práci v Plzni

TOP VIDEA
Jílek vyhlíží posily: Prioritou je stoper, máme jasnou představu Jílek vyhlíží posily: Prioritou je stoper, máme jasnou představu
Zlín - Sparta: Dres Petra Lešky byl slavnostně vyvěšen ke stropu zlínské arény Zlín - Sparta: Dres Petra Lešky byl slavnostně vyvěšen ke stropu zlínské arény
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po avizovaném konci v Plzni Pavla Vrbu žádné prázdniny nečekají. Nevrátí se však do Baníku, což by si většina jeho fanoušků toužebně přála, nebude čekat ani na to, až se po Pavlu Hapalovi případně uvolní místo u slovenské reprezentace. Kdepak. Další výzvou úspěšného trenéra bude bulharský Ludogorec Razgrad, osminásobný šampion a čerstvý účastník vyřazovací části Evropské ligy.Příští štace Pavla Vrby má s tou jeho současnou hodně společného. Ludogorec stejně jako Plzeň představuje novou sílu na domácí fotbalové scéně, kde dokázal odstavit tradiční a zavedené značky.

Bulharský celek se však na rozdíl od Viktorie stal ve své zemi skutečným a trvalým hegemonem, efbet Ligu dokázal vyhrát už osmkrát za sebou, dvakrát si už zahrál i Ligu mistrů. A nyní si ze základní skupiny Evropské ligy zajistil postup do vyřazovací části.

Už z toho je jasné, že si Vrba polepší. Jde o zaslouženou odměnu za špičkovou práci, kterou s Viktorií na mezinárodní scéně v obou svých érách odvedl.

A hojivou náplast na poněkud hořký konec v Plzni.

SESTŘIH: Slovácko - Plzeň 2:1. Viktoria soupeři podlehla i podruhé, na Slavii ztrácí 14 bodů

Vrba po prohře v Plzni: Ztráta Kalvacha? Aspoň prostřídáme sestavu

 
Články odjinud


Články odjinud