Pavel Vrba: Další štace? Má vzít bulharský Razgrad | iSport.cz
13. prosince 2019 • 16:00

Další Vrbova štace? Žádný Baník či Sparta, má vzít bulharský Razgrad

Autor: kub
TOP VIDEA
VIDEOGRAFIKA: Body v hokeji od roku 1936. Sparta nevládla vždy, pozor na týmy s jedním titulem VIDEOGRAFIKA: Body v hokeji od roku 1936. Sparta nevládla vždy, pozor na týmy s jedním titulem
Vítkovice - Liberec: Hattrick! Hudáček přidal další gól hostů, 1:7 Vítkovice - Liberec: Hattrick! Hudáček přidal další gól hostů, 1:7
VŠECHNA VIDEA ZDE

O tom, že Pavel Vrba v neděli po zápase s Teplicemi ukončí svou druhou úspěšnou plzeňskou éru, už iSport.cz informoval. A jasněji je možná už i ohledně dalšího angažmá šestapadesátiletého kouče. Vrba by měl převzít Ludogorec Razgrad, vedoucí tým bulharské ligy, který si ve čtvrtek zajistil postup do vyřazovací části Evropské ligy.Žádná Sparta či Baník, které byly se jménem Pavla Vrby v minulosti spojovány, dokonce ani slovenská reprezentace ne. Příští trenérskou štací Pavla Vrby by se měl stát bulharský Ludogorec Razgrad.

„V plzeňské kabině to mají všichni za hotovou věc,“ řekl redakci iSport.cz dobře informovaný zdroj.

Vrba je sice stále vázán smlouvou ve Viktorii, nicméně už v týdnu se s vedením klubu dohodl podle informací iSport.cz na jejím předčasném ukončení. Rozloučit by se měl po nedělním zápase s Teplicemi.

Nejúspěšnější český kouč poslední dekády však podle všeho bez práce dlouho nezůstane. Jeho další výzva se pravděpodobně jmenuje Ludogorec Razgrad, tedy suverén bulharské ligy a čerstvý účastník vyřazovací části Evropské ligy, do které se probojoval díky čtvrteční remíze s Ferencvárosem.

Razgrad momentálně vede osmatřicetiletý Stanislav Genčev, který je však uváděn jen jako dočasný kouč. V sezoně 2016/17 Razgrad vyřadil v play off Ligy mistrů Plzeň s tehdejším trenérem Romanem Pivarníkem po výsledcích 2:2 a 2:0.

 
Články odjinud


Články odjinud