Splněná povinnost, nic víc. Plzeň navíc čeká stejný úkol za týden znovu | iSport.cz
Jakub Konečný
24. září 2020 • 20:27

Splněná povinnost, nic víc. Plzeň navíc čeká stejný úkol za týden znovu

Vstoupit do diskuse
7
TOP VIDEA
Slávistický talent Jurásek: Parádní sólo ze všech úhlů. Kam až to může dotáhnout?
Mareš chválí Dočkala: Před gólem běžel 50 metrů sprintem. Juliš jako Siegl
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na hořké a bolavé vyřazení z Ligy mistrů na hřišti Alkmaaru zareagovala družina trenéra Adriana Guľy ideálním způsobem, školácky chybující Sönderjyske složila jasným výsledkem 3:0. K vytčenému cíli nicméně Plzeň udělala pouze první krok, přičemž ten druhý, patrně složitější, ji čeká už za týden v Izraeli proti Beer Ševě. Selhání se přitom nepřipouští.Zatímco Liga mistrů představovala tentokrát pro Plzeň spíš sen, účast v základní skupině Evropské ligy je pro klub sportovní i ekonomickou nutností. Tím spíš, že los byl tentokrát k českému vicemistrovi hodně shovívavý. Viktorii přidělil průměrný dánský tým, navíc na domácím hřišti, což je i bez diváků samozřejmě velká výhoda.

Po rozpačitém začátku domácí potvrdili roli favorita, výsledek mluví jednoznačně. A fakt, že se pod něj coby autoři gólů podepsaly tři letní posily, je příjemným bonusem navíc. Celý klub by to po nepovedeném vstupu do sezony mělo ještě víc uklidnit.

Plzeň nicméně vyřazením Sönderjyske splnila povinnost, nic víc. A musí to zopakovat i za týden v Izraeli proti Beer Ševě, kde to asi bude o poznání těžší.

Už předem je přitom jasné, že žádné alibi nepřijímá.   

FC Viktoria Plzeň Vše o klubu ZDE

Vstoupit do diskuse
7
Články odjinud


Články odjinud