Jan Jaroch
Premium
6. listopadu 2021 • 11:30

BJK Cup: turnaj na sílu. Jak co do pořadatelství, tak od Krejčíkové

Autor: Jan Jaroch
Vstoupit do diskuse
2
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
SESTŘIH: Bohemians - Sparta 1:3. Birmančevičova show, Letenští se vyhrabali z nejhoršího
PRVNÍ DOJEM: Třinec jako na Tour de France. Zatopí i Pardubicím
VŠECHNA VIDEA ZDE

KOMENTÁŘ JANA JAROCHA | Buďte opatrní s tím, co si přejete, říká se. Tenhle týden v O2 areně si Barbora Krejčíková jistě vysnila jinak, než že se ve čtvrteční noci sebere a vydá se po dálnici z Prahy do Brna, aby urychlila odlet na Turnaj mistryň do Mexika. Na finále BJK Cupu už byla bez práce, domácí Češky jako jedny z největších favoritek uvízly ve skupině smrti. A Krejčíková se pod krach podepsala dvěma prohranými singly.Od světové trojky a největší hvězdy pražské akce se čekal větší příspěvek než jediný vyhraný set. A rozpoložení šampionky Roland Garros asi nejlépe dokumentuje fakt, že si netroufla jít proti Švýcarsku do rozhodující čtyřhry, která určila osud domácích. V ideálním světě by se i po prohraném singlu oklepala a šla rozhodnout zápas v deblu po boku tradiční parťačky Kateřiny Siniakové, s níž tvoří jeden z nejlepších světových párů.

Jenže pro Krejčíkovou tenhle týden žádná idylka nebyla. Dva singlové neúspěchy s ní otřásly, působila nesvá, svázaná očekáváním. Čistě tenisově rozhodně nepohořela, ale také nepředvedla nic navíc, aby mohla porazit tak skvělé sokyně jako Angelique Kerberovou a Belindu Bencicovou, asi dvě vůbec nejtěžší soupeřky, které mohla v Praze potkat.

Znovu se ukázalo, že individuální turnaje a týmové reprezentační akce jsou dva úplně jiné světy. V tom prvním Krejčíková letos vyletěla až k nebesům, v tom

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa!

Koupit
Vstoupit do diskuse
2
Články odjinud


Články odjinud