Frydrych asi Coufala nenahradí. Na Sevillu se najdou další dvě varianty | iSport.cz
Jan Podroužek
11. března 2019 • 00:09

Frydrych asi Coufala nenahradí. Na Sevillu se najdou další dvě varianty

TOP VIDEA
PĚT MOMENTŮ ligového víkendu: Straka vykradl Letnou, všichni favorité selhali PĚT MOMENTŮ ligového víkendu: Straka vykradl Letnou, všichni favorité selhali
Šachista ranařem! Triumfátor Dvořák v pořadu Fight! promluvil o trablech s XFN i vábení dopingem Šachista ranařem! Triumfátor Dvořák v pořadu Fight! promluvil o trablech s XFN i vábení dopingem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Byl to teprve jeho druhý start v jarní části sezony, první v základu. V kádru Slavie je náhradním hráčem na pozici pravého beka (potažmo stopera, kým je především), ale Baník, mužstvo s ambicí udržet se do nadstavby v první šestce, složil gólem a dvěma asistencemi. To jsou snad čtyři paradoxy, které nedělní vynikající výkon Michala Frydrycha ještě násobí.Je ale dost dobře možné, že ve čtvrtek v odvetě osmifinále Evropské ligy proti Seville nenastoupí. Navzdory téhle úžasné show. Navzdory tomu, že kouč Jindřich Trpišovský musí vymyslet, kým nahradí vykartovanou oporu Vladimíra Coufala.

Michal Frydrych se po nedělním večeru přímo nabízí. Šlo by využít jeho skvělou náladu, kterou potom, co složil svůj „rodný“ Baník, rozhodně mít bude. Rozuměj sebevědomí, zkrátka dobré rozpoložení.

Jenže Jindřichu Trpišovskému se, zdá se, nabízí ještě lepší řešení. Třeba přendat Jana Bořila napravo a použít Jaroslava Zeleného.

Anebo třetí varianta, budeme jí říkat třeba „tichá“, protože se o ní zatím veřejně nemluví. „Typologicky nejpodobnější Cufovi,“ říká Trpišovský. Lukáš Masopust, zimní posila na kraj zálohy.

Odchovanec Jihlavy už si pravého beka párkrát zkusil v předchozím angažmá v Jablonci, a protože fyzicky nemá do Vladimíra Coufala daleko, třeba to dopadne právě takhle.

Nebo že by přece jen trenérův prst namířil na Michala Frydrycha...

V tomhle slávistickém kádru je prostě sakra fuška mít místo na hřišti v klíčových zápasech.

Vše o Slavii čtěte ZDE>>>

Trpišovský po Baníku: Změny? Měli jsme respekt. Chválil Frydrycha
720p 360p

K Baníku pořád něco cítím, zdůvodňoval Frydrych absenci oslav
720p 360p

SESTŘIH: Slavia - Baník 4:0. Smršť i přes sedm změn, hosté bez střely na bránu
720p 360p

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud