Příbram víc než Barcelona. Slavia vyzývá LM, ale účast visí doma | iSport.cz
8. října 2019 • 20:42

Příbram víc než Barcelona. Slavia vyzývá LM, ale účast visí doma

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Bohemians - Mladá Boleslav: Jindřišek znovu probouzí Ďolíček skvělým trestňákem, 2:1!
Bohemians - Mladá Boleslav: Klíma zpražil Ďolíček, 1:1! Ofsajd to podle VAR nebyl
VŠECHNA VIDEA ZDE

Liga mistrů nikdy nemůže překonat v žebříčku priorit domácí soutěž. Leda že byste byli Bayern, Manchester City, Real Madrid. Ale počkat... „Stát se španělským mistrem je jedna z nejtěžších věcí. La Liga bude naším primárním cílem,“ zahlásil před prvním kolem proti Celtě Vigo Zinedine Zidane, trenér Realu. Jasně, určitě z něj mluvilo, jak se mu zajídají poslední dva tituly Barcelony a právě katalánského rivala hodlá z trůnu srazit.Každopádně, co se týče španělské, ale i anglické, německé a italské ligy, ty posílají přímo do skupiny Ligy mistrů čtyři kluby. Pak Francouzi tři a Rusové dva. Pokud tedy máte ambice účastnit se každou sezonu nejvyhlášenější evropské soutěže, nejste v těchto zemích nutně vázáni na domácí titul.

Pro velmi úzkou špičku, tedy pro Real, Bayern a jim podobné představuje Liga mistrů absolutní výzvu. Ekonomicky a stavbou kádru jsou při takové síle, že je přirozené chtít být nejlepší v Evropě.

Jenže české kluby musí, bohužel, větší ambice mezi smetánkou trochu vypustit. Nebo ne vypustit, ale odsunout je do druhé řady.

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 1 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud