13. února 2018 • 15:23

Sparta bez Šurala. Jak ho nahradit? Nejvíc se nabízejí dvě varianty

Autor:
TOP VIDEA
Sestřih finále LM: Real Madrid - Liverpool 3:1. Rozhodly minely brankáře Kariuse Sestřih finále LM: Real Madrid - Liverpool 3:1. Rozhodly minely brankáře Kariuse
Bohemians - Sparta: Na hřiště jde Lafata! Posledních 10 minut velkého kanonýra Bohemians - Sparta: Na hřiště jde Lafata! Posledních 10 minut velkého kanonýra
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zpráva z kategorie nejčernějších postihla fotbalovou Spartu. Jen několik dní před startem druhé poloviny ligového ročníku přišel letenský klub o elitního útočníka Josefa Šurala. O muže, na kterém chtěl trenér Andrea Stramaccioni stavět. Nyní musí své plány překopat. Jaké má Sparta při nahrazování opory možnosti?Je nepochybné, že absence Josefa Šurala představuje pro Spartu velký problém. Lepšího koncového hráče totiž na soupisce nemá. Šural nastřílel během podzimu v lize šest branek, je nejlepším klubovým střelcem. I svým způsobem hry, buldočí povahou a bojovností do roztrhání těla je v kabině Letenských svým způsobem unikát.

Kouč Andrea Stramaccioni se svými spolupracovníky nyní musí vymýšlet, jak oporu nahradit, aby to na mužstvo mělo co nejmenší dopad. Pokud odmyslíme variantu, že by Sparta krátce před startem jara koupila dalšího útočníka, což se v tuto chvíli jeví nepravděpodobně, má v zásadě tyhle možnosti.

Lafata na hrotu. Tahle možnost přichází v úvahu především pro domácí zápasy. V nich existuje vysoký předpoklad, že Sparta bude mít značnou herní převahu. Udrží se na balonu a utáhne smyčku vysoko u soupeřovy branky.

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze