Bez finále, ale přesto úspěch. Proč Anglie na MS zastínila favority? | iSport.cz
13. července 2018 • 04:35

Bez finále, ale přesto úspěch. Proč Anglie na MS zastínila favority?

TOP VIDEA
Pešán káral disciplínu Bílých Tygrů: Příště už nesmíme trapně faulovat! Pešán káral disciplínu Bílých Tygrů: Příště už nesmíme trapně faulovat!
SESTŘIH LM: Manchester City - Tottenham 4:3. Anglická přestřelka, VAR byl v akci SESTŘIH LM: Manchester City - Tottenham 4:3. Anglická přestřelka, VAR byl v akci
VŠECHNA VIDEA ZDE

Blyštivá brána do finále mistrovství světa zůstala uzavřena. Stejně jako v předchozích 52 letech pro její odemknutí Angličané nenašli správný klíč. Byť zlatý sen svých fanoušků Albion naplnit nedokázal, lze jeho vystoupení na světovém šampionátu hodnotit v superlativech. Čím si Kane a spol. získali sympatie fanoušků? A proč by si Španělé a další měli vzít z Anglie příklad?Před turnajem jsem šel s kůží na trh a postavil se za tezi, že tým trenéra Garetha Southgatea celý turnaj vyhraje. To se už nestane. A nutno zcela upřímně říct, že po zásluze. Na Chorvaty v semifinále Ostrované zkrátka neměli. Nebyli lepší týmem, nechali se přehrát a neukázali dostatek kvality, která by je opravňovala k účasti v přímé konfrontaci o trofej. To je zkrátka fakt, nemá smysl říkat něco jiného.

Na druhou stranu z konce Angličanů (ještě je čeká zítra duel o bronz) nezůstává pachuť, jako tomu bylo na předchozích neúspěších na velkých akcích. Tohle mužstvo totiž mělo tvář. Mělo charakter. A byť bylo před startem turnaje většině fanoušků i odborníků pro smích, svým vystoupením dokázalo řadu z nich dostat na svou stranu.

V Rusku jsem strávil téměř celou vyřazovací část mistrovství. Měl jsem možnost zblízka nahlédnout do táborů Brazílie, Anglie, Belgie, Švédska a dalších. Zcela upřímně říkám, že na mě

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud