Rosický odkrývá karty! Co říkají první kroky sportovního ředitele Sparty | iSport.cz
30. prosince 2018 • 05:00

Rosický odkrývá karty! Co říkají první kroky sportovního ředitele Sparty

TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Vrba má šanci být kouč Sparty. Sigma potrápí Slavii SÁZKAŘSKÉ TIPY: Vrba má šanci být kouč Sparty. Sigma potrápí Slavii
Procházka o úspěchu v Japonsku: diváci ho hnali, pokřik nevysvětloval Procházka o úspěchu v Japonsku: diváci ho hnali, pokřik nevysvětloval
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jsou to téměř dva týdny, kdy byl Tomáš Rosický oficiálně jmenován sportovním ředitelem Sparty. Ve svém prvním rozhovoru v nové funkci byl hodně upřímný. Otevřeně mluvil o problémech klubu, vysvětloval setrvání Zdeňka Ščasného v pozici hlavního trenéra. Jakmile však přišla řeč na téma, které nejvíc zajímá letenské fanoušky i celé fotbalové společenství, tedy na jaké hráče bude pražský velkoklub sázet, vzal rychle zpátečku. Jakým směrem chce Sparta pod Rosického taktovkou jít? A co znamenají příchody dvou dosud známých zimních posil?Výsledkem tak byla pouze hodně zastřená odpověď. „Máme jasně daná kritéria, která budoucí hráči musí splňovat. Bude to zajímavé,“ prohlásil doslova Rosický. Následně dodal, že chce mít v klubu hráče, kteří se s klubem budou identifikovat.

Víc toho ovšem neprozradil. Stále se tak můžeme pouze domnívat, co přesně se za zmíněnými kritérii skrývá. Čerstvý příchod Martina Haška mladšího i dřívější angažování Davida Moberga Karlssona přesto něco naznačují.

Můžeme v nich totiž číst, o čem Rosický mluvil. Oba hráči mají leccos společného, u obou navíc platí, že to byl právě nový sportovní ředitel, jenž se maximálně zasloužil o jejich příchod.

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud