Rétory měla Sparta odjakživa silný... Ale ztrácím víru v Jílkovy schopnosti | iSport.cz
25. září 2019 • 11:45

Rétory měla Sparta odjakživa silný... Ale ztrácím víru v Jílkovy schopnosti

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Kubalík poslal Chicago do play off, pak bavil na tiskovce: To byla otázka na mě?
SESTŘIH: Juventus - Lyon 2:1. Ronaldo dal dva góly, stejně vypadl
VŠECHNA VIDEA ZDE

Před derby jsem si četl přehršle názorů expertů, jak zápas dopadne. Všichni unisono tvrdili, jak Sparta bude nepříjemná, bude výborná a já nevím, co ještě. Copak oni neviděli Slavii na Interu? Spíš mi přišlo, že přecenili sparťanské vítězství ve Zlíně. Jinak to není možný. Nechci machrovat, ale jelikož existují zvukové záznamy mých predikcí ve dvou českých rádiích, rád se pochlubím. Říkal jsem, že pokud Slavia bude hrát jen s polovičním úsilím jako v Itálii, dostane Sparta trojku. A tak se i stalo. Byl to rozdíl třídy.Třeba Ivan Hašek mi před zápasem tvrdil, že jeho klub vyhraje. Nechápal jsem, z čeho pramení ten optimismus, pak mi přiznal, že to byl tip srdce. Že rozum mu říkal něco jiného.

Víte, derby nezvládl Václav Jílek. Oproti výhře v minulém kole udělal dvě změny v sestavě. Obě se ukázaly jako chybné, respektive nešikovné. Frýdek doprostřed a Hašek do strany, kór když mu Plavšič hrál na lajně dobře. Udělal to opravdu blbě.

Myslím, že to byly poměrně zásadní chyby, které ve výsledku ovlivnily celé utkání. Navíc Frýdek ve vápně nesmyslně fauloval Součka. Panebože, jak tohle může letenský kapitán udělat? Vždyť takový způsob reakce, obzvlášť ve vysoce nebezpečném prostoru, odporuje všem fotbalovým zákonům.

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 1 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Hokej
Generali Česká Cup Play off NHL

Motorismus
Velká cena Brna 2020 Valašská Rally 2020

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud