Kotal musí ve Spartě přemýšlet jinak. Sudí? Mám strach z konce jara | iSport.cz
26. února 2020 • 16:00

Kotal musí ve Spartě přemýšlet jinak. Sudí? Mám strach z konce jara

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
TOP góly 25. kola: Holíkův volej nebo Kalvachova jedovka
Sparta - Plzeň: Beauguel bombou pod víko zvyšuje na 2:0 pro Viktorii!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Posledně jsem si zakázal psát o Spartě. Jenže to nejde. Odehrála další utkání a já k tomu musím chtě nechtě něco říct. Nedá se nic dělat, je to největší ligové téma. Rozebírá se všude, na nádražích, v tramvaji, u doktora, ale nejvíc v hospodách. Slýchávám toho hromadu, čtu si různé komentáře a řeknu vám, že s mnohými nemohu souhlasit. Jedním z nich je Honzík Koller. On je to moc fajnovej kluk, upřímnej, čestnej, mám ho rád. Vyslovil myšlenku, že na Spartě konečně mají náročného trenéra, pedanta. Tak si říkám, sakra co tam předtím měli? Blbce? Asi ne, co? Vždyť Jílek byl také náročnej.

Vaška Kotala nečekají lehké dny. Bude se bát i Zlína. V takové situaci se momentálně kluci z Letné nacházejí. Potvrdil to i Michal Sáček, jenž mluvil po porážce v Olomouci velmi upřímně, čímž u mě hodně stoupl v ceně. Přiznal, že jsou v hlavách úplně dole, huňatá deka na nich evidentně leží.

Mám pocit, že ani Kotal to nevzal za správný konec. Sparta by se měla koukat především do soupeřova vápna. Vždyť nedala tři zápasy gól. Po sedmatřiceti letech!

Místo toho hledá chyby ve vlastní šestnáctce. Venca se diví, že míč

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 1 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud