TOP VIDEA
AS Řím byl asi zvyklý na jiné podmínky, řekl o výkonu Italů Kovařík AS Řím byl asi zvyklý na jiné podmínky, řekl o výkonu Italů Kovařík
Vrba vyslal vzkaz italským policistům: Děkuji, že jsme v Římě platili pokutu Vrba vyslal vzkaz italským policistům: Děkuji, že jsme v Římě platili pokutu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejový Zlín? Před sezonou adept na baráž. Dnes smutný vyřazený v předkole play off. Konec s výkonnostně srovnatelnou Olomoucí ukrutně bolí, ale až opadnou emoce, klub a fanoušci by si měli letošní sezony vážit. Kdoví, kdy takovou zase zažijí…Berani byli na prahu podzimu řazeni mezi outsidery soutěže a nikdo se nemohl divit. Podle jmen na soupisce a nedostatečnému ekonomickému zázemí hrozil průšvihový ročník. Nakonec bylo díky práci trenérů a hráčů blízko čtvrtfinále, každá partie s Venerovými hochy byla naprosto vyrovnaná. Ale to už je pryč, z montérek se musí v klubu převléct do sak a začít jednat.

Aktuálně je situace neradostná. Po odchodu firmy Aukro chybí generální sponzor a nový není ve výhledu. To dnes potvrdil i GM Martin Hosták. Přízeň menších mecenášů taky slábne a rozhodně nebude stačit na pokrytí příštího ročníku. Spoléhat se opět na to, že radnice v případě nouze „půjčí“ hokeji další miliony? To je z dlouhodobého hlediska cesta do pekel a špatná strategie. Doplácejí na ni jiné sporty ve městě včetně fotbalu.

Že Bukarts a spol. v předkole neproměnili žádnou přesilovku? Na to si za pár dní nikdo nevzpomene. Už dnes to přestalo být podstatné. Boj o důstojné přežití Zlína v extralize teprve začne vrcholit. A bude pěkně těžký.

Kádr, z něhož trenéři Svoboda s Hamrlíkem vymáčkli maximum, dostane další těžké direkty. Odchody tří hvězd Libora Kašíka, Robertse Bukartse a Davida Šťastného jsou de facto jisté, stejně jako ukončení kariéry čtyřicetiletého kapitána Ondřeje Veselého.

S výstavbou mužstva se začíná odznova. Kašíka by měl v bráně nahradit navrátilec Jakub Sedláček, místo Šťastného má dorazit právě z Olomouce šikula Jakub Herman. Náhradu za Bukartse bude klub shánět těžko. Na ofenzivní eso Lotyšova kalibru nejsou finance.

S příští sezonou to v tuhle chvíli nevypadá dobře. Ale to si veřejnost říkala i před půl rokem.

CELÝ SESTŘIH: Zlín - Olomouc 2:3. Mora ustála divoký závěr a postupuje! Ve čtvrtfinále se postaví Plzni
720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 18. kola Fortuna ligy »

19. kolo Fortuna ligy:

Baník Ostrava - Olomouc (pá 14.12., 18:00), Teplice - Zlín (so 15.12., 15:00), Slovácko - Dukla (so 15.12., 15:00), Opava - Ml. Boleslav (so 15.12., 15:00), Bohemians - Liberec (so 15.12., 15:00), Příbram - Sparta (so 15.12., 17:00), Plzeň - Karviná (ne 16.12., 15:00), Jablonec - Slavia (po 17.12., 18:00)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze